Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

29. 9. 2016 · Aktualizováno: 5. 10. 2016

Prsní implantáty a zvednuté dvorce

Stojí to za to
Průměrná cena: 110.850 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Prsní implantáty a zvednuté dvorce
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zdravím všechny slečny, paní, které uvažují o zvětšení prsou a ještě se nerozhodly, kam jít. Ze své nedávné zkušenosti mohu maximálně doporučit pana doktora Juraje Payera. Jak pan doktor, tak všechny sestřičky i slečny na recepci jsou maximálně vstřícní. V ordinaci jsem se vždy cítila velice dobře, nechybí zde lidský přístup. Zároveň jsou všichni velice diskrétní. Při samotném zákroku a denním pobytu na klinice máte úplné pohodlí a krásně se o Vás postarají. Cokoli potřebujete, není problém. U mne se jednalo o zvětšení prsou z 75-80 A na 75-80 C a zároveň o zvednutí dvorců (o to je cena trochu vyšší), aby byl celkový dojem výborný. A dnes jsem ráda, že jsem zákrok podstoupila kompletně, nelituji. Pan doktor vybral velikost 260ml a já si vybrala značku Mentor (kapkovitý tvar). Implantáty byly vloženy v podprsní rýze pod sval. A ještě dodám, že kromě fyzické krásy se Vám vrátí i psychická pohoda a najednou máte o jeden problém v hlavě méně :-) Martina

6

Komentářů (6)

Martino, děkuji za moc hezkou zkušenost nabitou optimismem :-), proč jste si vybrala mentor a kapkovitý tvar? Je to přirozenější, než kulatý profil?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.