Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Prsní implantáty a zvednuté dvorce

Jsem po zákroku Stojí to za to
martina3
Martina3
Vytvořeno: 29. 9. 2016 · Aktualizováno: 30. 9. 2016

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Prsní implantáty a zvednuté dvorce

Příběh

Zdravím všechny slečny, paní, které uvažují o zvětšení prsou a ještě se nerozhodly, kam jít. Ze své nedávné zkušenosti mohu maximálně doporučit pana doktora Juraje Payera. Jak pan doktor, tak všechny sestřičky i slečny na recepci jsou maximálně vstřícní. V ordinaci jsem se vždy cítila velice dobře, nechybí zde lidský přístup. Zároveň jsou všichni velice diskrétní. Při samotném zákroku a denním pobytu na klinice máte úplné pohodlí a krásně se o Vás postarají. Cokoli potřebujete, není problém. U mne se jednalo o zvětšení prsou z 75-80 A na 75-80 C a zároveň o zvednutí dvorců (o to je cena trochu vyšší), aby byl celkový dojem výborný. A dnes jsem ráda, že jsem zákrok podstoupila kompletně, nelituji. Pan doktor vybral velikost 260ml a já si vybrala značku Mentor (kapkovitý tvar). Implantáty byly vloženy v podprsní rýze pod sval. A ještě dodám, že kromě fyzické krásy se Vám vrátí i psychická pohoda a najednou máte o jeden problém v hlavě méně :-) Martina

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 30. 9. 2016

Martino, děkuji za moc hezkou zkušenost nabitou optimismem :-), proč jste si vybrala mentor a kapkovitý tvar? Je to přirozenější, než kulatý profil?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.