Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 1. 2017 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Kolik stojí odstranění pihy

Nepřesvědčivý výsledek

Dobry den chtěl bych se zeptat kolik stoji odstranění pihy

4

Komentáře (4)

Dobrý den, u pana doktora se cena dle ceníku na portálu pohybuje od 500 do 700kc za znaménko. Nejlepší bude, když ho zkontaktujete přímo. Můžete také poslat foto, abychom měli lepší představu o velikosti a umístění? Díky a přeji bezbolestné ošetření.
Odpovědět
Dobrý den pošlete mě.prosím.kontak
Odpovědět
Dobrý den, pokud jste si vybral dr. Šormu, tady je odkaz na jeho profil http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/sorma-martin. Jinak si také můžete projít seznam lékařů v Pardubicích zde: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/odstraneni-znamenek-koznich-vyrustku/ceska-republika/pardubice. Dejte vědět, jak pokračujete:)
Odpovědět
Diky
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Rychlé a bezbolestné
Milý personál, profesionální přístup. Rychlé a bezbolestné. Za sebe mohu rozhodně doporučit. Měla jsem vystouplé znamínko, po odstranění se místo hojilo cca 2-3 týdny.
Operace znaménka
Napohled banální operace znaménka podlouhlého tvaru na kořenu nosu se protáhla na celou hodinu - dle mně naprostá špička v oboru, po cca, 1/2 roce v podstatě neviditelná jizva - spolu s MUDr. Šefrem dream team - mohu pouze doporučit .

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.