Pana doktora mohu jen vřele doporučit. Je to člověk na svém ...

Danyela

Pana doktora mohu jen vřele doporučit. Je to člověk na svém místě! Před operací mi všechno vysvětlil a měl se mnou trpělivost, v průběhu operace vyprávěl vtípky, že si člověk ani nevšiml, že se něco děje. Milý, vstřícný a skromný člověk, který si zaslouží jen to nejlepší hodnocení.

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
Lucie

Dobrý den :-), můžu se zeptat jak dlouho po labioplastice už jste?

Zobrazit odpovědi 6
Danyela

Dobrý den,
Byla jsem na zákroku v listopadu 2016. Klidně se ptejte pokud vás něco zajímá :-)

Reakce na Danyela
Lucie

super :-), mám spoustu otázek :D. Podle čeho jste si vybírala pana doktora? Měla jste vždycky problémy nebo jste začala řešit až po dětech?

Reakce na Lucie
Danyela

já jsem volila kliniku, která byla nejblíž mému bydlišti, četla jsem na ni spoustu pozitivních ohlasů a četla jsem si i různé komentáře na samotného pana doktora, našla jsem samé pozitivní, tak jsem se odhodlala jít na konzultaci. Já jsem to plánovala už od puberty, měla jsem díky tomu nízké sebevědomí a hlavně v posledních letech jsem začala mít i zdravotní problémy při sportu. Děti ještě nemám a říkala jsem si, že do toho půjdu teď a nebo nikdy. Jediné čeho lituju, je to, že jsem nepodstoupila zákrok mnohem dřív. Hrozně jsem se toho bála, ale není čeho. Po zákroku bylo místo hodně citlivé jen když odezněla anestezie a další dny se jednalo spíš o zvýšenou hygienu, ale bolet už to nebolelo :-) a to jsem hodně velká citlivka :-)))
klidně se ptejte dál, jestli vás něco ještě zajímá.

Reakce na Danyela
Lucie

To je dobře, že jste do toho šla, sebevědomí je hrozně důležité, když se pak člověk stydí, je to na nic...:-). Jak dlouho zákrok trval? A pak jste byla doma na neschopence? Jak dlouho to bylo citlivé, než jste se mohla normálně obléknout, sedět a tak?

Reakce na Lucie
Danyela

to je pravda, člověk se pak po x letech nemusí stydět a hlavně i v oblasti sportu je to teď mnohem lepší. Zákrok trval něco málo přes hodinu. Trošku nepříjemná je anestezie, štípne to, ale dá se to vydržet, pak už o ničem nevíte :) ale pan doktor mi pořád říkal, co zrovna dělá, abych se necítila divně a nebyla nervózní. Hned po zákroku jsem šla normálně domů, chodila jsem ten den trochu jak kačer, protože ten spodek byl takový nateklý. Druhý den jsme jeli na wellness pobyt (bohužel se tyto termíny tak nešťastně kryly), ale celý den jsem jen odpočívala na lehátku, do vody ani sauny jsem nemohla, ale aspoň jsem si fyzicky odpočinula. Ale úplně běžně jsem fungovala, já jsem si bohužel nemohla vzít v práci volno, takže hned po víkendu jsem nastoupila do práce a všechno v pohodě, jen si teda musíte pokaždé po potřebě vypláchnout spodek roztokem a po pár dnech už se jen maže mastičkou, dokud nevypadají stehy :-) já jsem vlastně skoro půl roku po a musím říct, že dnes už nevím, že jsem tam byla :-)

Reakce na Danyela
Lucie

tak to jste se hojila vážně krásně a absolutně v pohodě! To je dobře...

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí