MUDr. Zuzana Macková

MUDr. Zuzana Macková

(46 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5165547191
MUDr. Zuzana Macková
MUDr. Zuzana Macková
(46 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3898 návštěv profilu

MUDr. Zuzana Macková je kvalifikovaná a zkušená lékařka, specialistka na estetickou, korektivní a anti-agingovou medicínu. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci injekčních implantátů, botulotoxinu, plazmaliftingu, použití kyseliny hyaluronové, práci s lasery, zpevňující mezonitě a niťový lifting Aptos. MUDr. Macková absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Následně po ukončení studia získala první zkušenosti ve všeobecné a venerologické ambulanci oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi. Věnovala se práci vedoucí ambulance pro akné a obličejové dermatózy na Dermatovenerologické klinice nemocnice na Bulovce. Další bohaté zkušenosti získala jako estetický dermatolog ve významných soukromých pražských klinikách. MUDr. Macková se aktivně účastní jak tuzemských, tak i zahraničních seminářů, kongresů a workshopů z oblasti korektivní dermatologie a anti-agingové estetické medicíny. Dále se také věnuje vlastní publikační činnosti.Je členkou České lékařské komory a České akademie dermatovenerologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Zuzana Macková se věnuje zákrokům a ošetřením v oblasti estetické, korektivní a anti-agingové medicíny, mezi které patří aplikace injekčních implantátů a botulotoxinu, dále metoda plazmaliftingu a aplikace kyseliny hyaluronové. Pracuje též s laserovými přístroji, ty se na klinice YES Visage používají v rámci odstranění pigmentací, omlazení a liftingu pleti, omlazení intimních partií, léčby chrápání, odstranění jizev a dalších.

Naše ordinace

MUDr. Macková v současné době pracuje jako anti-agingová specialistka na Klinice YES VISAGE. Mezi její lékařské kolegy patří:

  • MUDr. Tereza Gabryšová
  • MUDr. Milan Junášek
  • MUDr. Eva Müllerová
  • MUDr. Tomáš Paduch

Klinika YES Visage

YES Visage je klinika plastické chirurgie a estetické medicíny, která je momentálně největší v České republice i na Slovensku. Má pět poboček nacházejících se v Praze, Brně, a dále pak v Ostravě a Bratislavě. Klinika disponuje nejmodernějším technologickým vybavením a týmem profesionálů, který poskytuje odbornou úroveň služeb, individuální přístup ke každému klientovi a bezpečnost a komplexnost nabízených řešení.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (46)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Paní doktorka má kouzelné ruce. Odhodlala jsem se na výplň rtů, co jsem už dlouho plánovala. Zákrok byl vykonán s citem a jsem ráda, že výsledek je přirozený. Bolest se dala snést, nic hrozného to nebylo.

Injekční výplně u paní doktorky dopadnou vždy na jedničku.

Zvětšení rtů u paní doktorky bylo provedené úspěšně.

U paní doktorky jsem byla už několikrát a neměnila bych. Vybrala jsem si ji kvůli jejím zkušenostem v dermatologii. Začala jsem k ní chodit kvůli problémům s akné a už po druhém sezení se moje pleť zlepšila. Teď si u ní dávám dělat i rty.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Zuzana Macková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (20)

Videa (1)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Zuzana Macková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!