Augmentace s liftem - krásná prsa

Těšila jsem se na poslední kontrolu po zákroku, kdy budou prsa úplně zahojená a a budu moci napsat zkušenost.Podstoupila jsem zvětšení prsou s pozvednutím .Každý den se dívám na fotografie před a po a nemohu pochopit, že jsem dokázala fungovat s původními prsy.Jsem velice vděčná za péči, které se mi dostalo.Pan doktor Hýža je Bůh.Jeho schopnost uklidnit a vše krásně vysvětlit je úžasná.Největším benefitem je jizva kolem bradavky, není absolutně znatelná.
Celý tým, co za zákrokem stojí byl neskutečný.Kliniku Forme mi doporučila kamarádka a měla pravdu, lépe jsem zvolit nemohla.Také bych chtěla pochválit sympatickou paní doktorku Havelíkovou, co mě uspávala, nádherné sny a žádné nevolnosti po narkoze.
Celkově jsem nadmíru spokojená a plánuji, co vylepšit dál.Ještě jednou všem děkuji a doufám, že recenze pomůže v rozhodování dalších klientek.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8

Madlenko prsa vypadají vážně naprosto suprově!!! Jakou máš velikost a značku implantátu? Máš anatomické? Vypadají fakt úplně přirozeně a jak dlouho jsi po o?

Reakce na Lucie

Dobrý den Lucie, mám anatomické mentory 375 ml. Dnes je to přibližně 3,5 měsíce od operace. Až nyní cítím, že prsa měknou. Jinak vše úplně super.

Reakce na Madlena.Kral

Ake su tazke, priblizne 3/4kg? Ja som skusala 325ml bola to pecka. Tazke. Dakujem. 💟

teda musím říct, že jsem tu jizvu hledala a byla přesvědčená že je v podprsní rýze - super práce. Velikost a tvar dokonalý.
Madlenko, jak dlouho jsi o tom uvažovala?
Míša

Reakce na Michaela

Děkuju moc, po dvou měsících jizva zbělala, teď už je opravdu neznatelná. Mám ji právě jen kolem bradavky. Větší prsa jsem chtěla od osmnácti let, ale čekala jsem až do třiceti, po odkojení syna.

Zdravím,prsa máte krásná přirozená,píšete o liftu,myslíte modelaci prsou? nebo je jen vložen implantát?

Reakce na Registrovaný uživatel

Moc děkuju, jsem nadšená. Úplně přesně nevím jestli pan doktor modeloval obě, ale to pravé určitě.

Madlena, chcela by som sa opytat ake su prsia na dotyk? Su makke ako prirodzene? Nie je tam citit ten implantat? To je pre mna velmi dolezite. Pisali ste, ze makksie boli az po 3,5 mes. Teraz po polroku? Dakujem pekne za odpoved

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

3 týdny po zvětšení prsou perfektní

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jsem týdny po operaci prsou u doktora Hyzi. Všechno jsem nechala na něm, věřila jsem mu. Moje přání splnil perfektně. Vybral po me implantáty Motiva, 275 ml. Moc děkuji za péči na klinice Více 

Augmentace s modelací, 31 let

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Jedna konzultace a měla jsem jasno, že není třeba nikam jinam chodit. Po 20 minutách, které jsem strávila v ordinaci doktora Hýžy(mimochodem velice charizmatický člověk), jsem se rozhodla nechat... Více 
Doktor ve Vašem okolí