Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 5. 2017 · Aktualizováno: 26. 9. 2023

Augmentace s liftem - krásná prsa

Stojí to za to
Průměrná cena: 95.000 Kč
85507
85508
85509
85510

Hodnocení od madlenakral495889:

Augmentace s liftem - krásná prsa

Těšila jsem se na poslední kontrolu po zákroku, kdy budou prsa úplně zahojená a a budu moci napsat zkušenost.Podstoupila jsem zvětšení prsou s pozvednutím .Každý den se dívám na fotografie před a po a nemohu pochopit, že jsem dokázala fungovat s původními prsy.Jsem velice vděčná za péči, které se mi dostalo.Pan doktor Hýža je Bůh.Jeho schopnost uklidnit a vše krásně vysvětlit je úžasná.Největším benefitem je jizva kolem bradavky, není absolutně znatelná. Celý tým, co za zákrokem stojí byl neskutečný.Kliniku Forme mi doporučila kamarádka a měla pravdu, lépe jsem zvolit nemohla.Také bych chtěla pochválit sympatickou paní doktorku Havelíkovou, co mě uspávala, nádherné sny a žádné nevolnosti po narkoze. Celkově jsem nadmíru spokojená a plánuji, co vylepšit dál.Ještě jednou všem děkuji a doufám, že recenze pomůže v rozhodování dalších klientek.

8

Komentářů (8)

Madlenko prsa vypadají vážně naprosto suprově!!! Jakou máš velikost a značku implantátu? Máš anatomické? Vypadají fakt úplně přirozeně a jak dlouho jsi po o?
Odpovědět
Dobrý den Lucie, mám anatomické mentory 375 ml. Dnes je to přibližně 3,5 měsíce od operace. Až nyní cítím, že prsa měknou. Jinak vše úplně super.
Odpovědět
Ake su tazke, priblizne 3/4kg? Ja som skusala 325ml bola to pecka. Tazke. Dakujem. ?
Odpovědět
teda musím říct, že jsem tu jizvu hledala a byla přesvědčená že je v podprsní rýze - super práce. Velikost a tvar dokonalý.<br />
Madlenko, jak dlouho jsi o tom uvažovala?<br />
Míša
Odpovědět
Děkuju moc, po dvou měsících jizva zbělala, teď už je opravdu neznatelná. Mám ji právě jen kolem bradavky. Větší prsa jsem chtěla od osmnácti let, ale čekala jsem až do třiceti, po odkojení syna.
Odpovědět
Zdravím,prsa máte krásná přirozená,píšete o liftu,myslíte modelaci prsou? nebo je jen vložen implantát?
Odpovědět
Moc děkuju, jsem nadšená. Úplně přesně nevím jestli pan doktor modeloval obě, ale to pravé určitě.
Odpovědět
Madlena, chcela by som sa opytat ake su prsia na dotyk? Su makke ako prirodzene? Nie je tam citit ten implantat? To je pre mna velmi dolezite. Pisali ste, ze makksie boli az po 3,5 mes. Teraz po polroku? Dakujem pekne za odpoved
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.