Augmentace s liftem - krásná prsa

Madlena.Kral

Těšila jsem se na poslední kontrolu po zákroku, kdy budou prsa úplně zahojená a a budu moci napsat zkušenost.Podstoupila jsem zvětšení prsou s pozvednutím .Každý den se dívám na fotografie před a po a nemohu pochopit, že jsem dokázala fungovat s původními prsy.Jsem velice vděčná za péči, které se mi dostalo.Pan doktor Hýža je Bůh.Jeho schopnost uklidnit a vše krásně vysvětlit je úžasná.Největším benefitem je jizva kolem bradavky, není absolutně znatelná.
Celý tým, co za zákrokem stojí byl neskutečný.Kliniku Forme mi doporučila kamarádka a měla pravdu, lépe jsem zvolit nemohla.Také bych chtěla pochválit sympatickou paní doktorku Havelíkovou, co mě uspávala, nádherné sny a žádné nevolnosti po narkoze.
Celkově jsem nadmíru spokojená a plánuji, co vylepšit dál.Ještě jednou všem děkuji a doufám, že recenze pomůže v rozhodování dalších klientek.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
Lucie

Madlenko prsa vypadají vážně naprosto suprově!!! Jakou máš velikost a značku implantátu? Máš anatomické? Vypadají fakt úplně přirozeně a jak dlouho jsi po o?

Zobrazit odpovědi 2
Madlena.Kral

Dobrý den Lucie, mám anatomické mentory 375 ml. Dnes je to přibližně 3,5 měsíce od operace. Až nyní cítím, že prsa měknou. Jinak vše úplně super.

Reakce na Madlena.Kral
Damouse8it

Ake su tazke, priblizne 3/4kg? Ja som skusala 325ml bola to pecka. Tazke. Dakujem. 💟

Michaela

teda musím říct, že jsem tu jizvu hledala a byla přesvědčená že je v podprsní rýze - super práce. Velikost a tvar dokonalý.
Madlenko, jak dlouho jsi o tom uvažovala?
Míša

Zobrazit odpověď
Madlena.Kral

Děkuju moc, po dvou měsících jizva zbělala, teď už je opravdu neznatelná. Mám ji právě jen kolem bradavky. Větší prsa jsem chtěla od osmnácti let, ale čekala jsem až do třiceti, po odkojení syna.

M.M.

Zdravím,prsa máte krásná přirozená,píšete o liftu,myslíte modelaci prsou? nebo je jen vložen implantát?

Zobrazit odpověď
Madlena.Kral

Moc děkuju, jsem nadšená. Úplně přesně nevím jestli pan doktor modeloval obě, ale to pravé určitě.

Zuz

Madlena, chcela by som sa opytat ake su prsia na dotyk? Su makke ako prirodzene? Nie je tam citit ten implantat? To je pre mna velmi dolezite. Pisali ste, ze makksie boli az po 3,5 mes. Teraz po polroku? Dakujem pekne za odpoved

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Rychlé hojení po zvětšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Hezký den! Velmi ráda bych se podělila o mé pocity! V březnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice Leticia. Jsem velmi ráda, že jsem měla tak štastnou ruku při výběru . Pan doktor i tým byl... Více 
Motiva ergonomix pro ženy sportovkyně
Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Časy, kdy jsem měla sice malá, ale pevná prsa ukončila dvě těhotenství a kojení. Zdálo se mi, že to manželovi nikterak nevadí, nicméně, když jsem vyjádřila přání s tím něco udělat, obdržela jsem ke... Více 
Doktor ve Vašem okolí