MUDr. Martin Tománek

MUDr. Martin Tománek

(5 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Platnéřská 11, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Martin Tománek
MUDr. Martin Tománek
(5 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 749 návštěv profilu

Lékař absolvoval několik zahraničních stáží, na kterých získal řadu certifikátů z oblasti liposukčních technik a modelačních technik. Navštívil tak za tímto účelem Paříž, Bangkok, New York, Düssldorf i Darmstadt.

MUDr. Martin Tománek vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích, v roce 1987, nastoupil na Neurologickou kliniku FN Na Bulovce a také jako stážista na Neurochirurgickou kliniku ÚVN Střešovice v Praze, kde zůstal do roku 1989. Od roku 1989 působí na Urologické klinice FN Na Bulovce. V roce 1990 úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru urologie. V roce 1991 získal certifikát pro diagnostické a invazivní ultrazvukové metody, a to díky pobytovým stážím na klinice v Praze a ve FN Olmouc. O rok později získal další certifikáty, tentokrát pro řízení prací se zdroji záření a pro práci s Extracorporeal shock-wave lithotripsy (ESWL). V roce 1994 složil atestaci II. stupně opět z urologie.

Od roku 2000 spolupracuje s klinikou Laser Plastic, kde se zaměřuje na oblast estetické chirurgie genitálu, na liposukční techniky a urologii. Od roku 2005 na této klinice funguje jako samostatný lékař, jenž se specializuje zejména na liposukční a modelační techniky, také na výkony v estetické chirurgii v oblasti ženského a mužského genitálu.

Mezi realizované zákroky MUDr. Tománka patří zejména plastické operace cyst varlat a nadvarlat, tříselních kýl, skrotálních kýl, hydrokel (tj. nahromaděná tekutina ve varleti), také plastické operace předkožky penisu, stydkých pysků (labioplastika), varikokel (tj. žíly v šourku) a silikonové implantáty varlat.

Klinika LaserPlastic se nachází v Praze 1 a oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie se věnuje více než 20 let. Jedná se o prestižní soukromou kliniku, která poskytuje rozsáhlé spektrum služeb. Z oblasti plastické chirurgie nabízí veškeré zákroky týkající se oblasti hlavy, rukou a nohou, prsou, břicha, ORL i intimních partií apod. Samozřejmostí je také laserová a estetická dermatologie, lymfodrenáže, antiaging, laserové epilace nebo liposukce.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2009

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Úžasné

Kompletní příběh (Laserová liposukce):

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem  doporučuji.  Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chce Vám moc poděkovat Natalia Matsuyeva Se...Číst dál

Lipo stehen a boku - úžasné

Kompletní příběh (Liposukce):

Dobry den, je mi 38, po jednom diteti. Byla jsem u pana Doktora Tomanka jiz 2x, stehna a posleze boky. Pan Dr. Tomanek je uzasny clovek. Pristup i prace jsou odvedeny perfektne. Vsechna ma prani byla vyslechnuta, zhodnocena a probrana. Na druhou lipo...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Martin Tománek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (20)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Martin Tománek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Jsou tukové buňky po liposukci navždy pryč?
Odpověď odborníka · 30. 11. 2011

Již dlouhou dobu je znám fakt, že počet tukových buněk je vrozeně stanovený a toto tvrzení podle odborníků na genetiku trvá i dnes. Tuková buňka nemá schopnost se v dospělém věku reprodukovat, tedy nedělí se a nemnoží se. Efekt po liposukcích...

Číst dál

Články (4)

Zobrazit další články

Kliniky

LaserPlastic

LaserPlastic

Požádejte: MUDr. Martin Tománek o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!