MUDr. Martin Tománek

MUDr. Martin Tománek

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Platnéřská 89/11, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Martin Tománek
MUDr. Martin Tománek
(5 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Lékař absolvoval několik zahraničních stáží, na kterých získal řadu certifikátů z oblasti liposukčních technik a modelačních technik. Navštívil tak za tímto účelem Paříž, Bangkok, New York, Düssldorf i Darmstadt.

MUDr. Martin Tománek vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích, v roce 1987, nastoupil na Neurologickou kliniku FN Na Bulovce a také jako stážista na Neurochirurgickou kliniku ÚVN Střešovice v Praze, kde zůstal do roku 1989. Od roku 1989 působí na Urologické klinice FN Na Bulovce. V roce 1990 úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru urologie. V roce 1991 získal certifikát pro diagnostické a invazivní ultrazvukové metody, a to díky pobytovým stážím na klinice v Praze a ve FN Olmouc. O rok později získal další certifikáty, tentokrát pro řízení prací se zdroji záření a pro práci s Extracorporeal shock-wave lithotripsy (ESWL). V roce 1994 složil atestaci II. stupně opět z urologie.

Od roku 2000 spolupracuje s klinikou Laser Plastic, kde se zaměřuje na oblast estetické chirurgie genitálu, na liposukční techniky a urologii. Od roku 2005 na této klinice funguje jako samostatný lékař, jenž se specializuje zejména na liposukční a modelační techniky, také na výkony v estetické chirurgii v oblasti ženského a mužského genitálu.

Mezi realizované zákroky MUDr. Tománka patří zejména plastické operace cyst varlat a nadvarlat, tříselních kýl, skrotálních kýl, hydrokel (tj. nahromaděná tekutina ve varleti), také plastické operace předkožky penisu, stydkých pysků (labioplastika), varikokel (tj. žíly v šourku) a silikonové implantáty varlat.

Klinika LaserPlastic se nachází v Praze 1 a oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie se věnuje více než 20 let. Jedná se o prestižní soukromou kliniku, která poskytuje rozsáhlé spektrum služeb. Z oblasti plastické chirurgie nabízí veškeré zákroky týkající se oblasti hlavy, rukou a nohou, prsou, břicha, ORL i intimních partií apod. Samozřejmostí je také laserová a estetická dermatologie, lymfodrenáže, antiaging, laserové epilace nebo liposukce.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2009

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (5)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Úžasné

Kompletní příběh (Laserová liposukce):

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Martinu Tománku za odvedení skvělé práce. Všem  doporučuji.  Pan MUDr. Tománek měl velmi profesionální a příjemné chování. Pane doktore, pokud máte možnost si toto přečíst, chce Vám moc poděkovat Natalia Matsuyeva Se...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Jsou tukové buňky po liposukci navždy pryč?
Odpověď odborníka · 30. 11. 2011

Již dlouhou dobu je znám fakt, že počet tukových buněk je vrozeně stanovený a toto tvrzení podle odborníků na genetiku trvá i dnes. Tuková buňka nemá schopnost se v dospělém věku reprodukovat, tedy nedělí se a nemnoží se. Efekt po liposukcích...

Číst dál

Články (4)

Zobrazit další články

Kliniky

LaserPlastic

LaserPlastic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.