Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 3 odpovědí

MUDr. Jiří Kučera

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Klinika Gyncentrum
BRONZE BADGE
  • 1
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze (27)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Kučera a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Jiří Kučera již získal/a tuto recenzi

Krásná prsa

MichalkaHH 9.6.2011
Spokojený/á

Dr.Kucera je jednicka !!!!! Dekuji za krasna prsa. Hamburg

Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Jiří Kučera - Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha

Motto:

Naše zdravotnické zařízení může pacientům poskytnout vysoce odbornou péči a zároveň se tím stává zajímavým partnerem pro spolupráci.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
  • ČSCR - Česká společnost chirurgie ruky
  • SFCE - French Society of Aesthetic Surgery

Uvítání

MUDr. Jiří Kučera dokončil v roce 1986 studium na Lékařské Fakultě UP v Olomouci. V roce 1987 nastoupil na oddělení ARO do FN v Olomouci, kde zůstal sedm měsíců. Mezi lety 1988 a 1999 působil na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u Svaté Anny v Brně. Rovněž dva roky pracoval jako odborný asistent pro plastickou chirurgii na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 1989 byl tři týdny na stáži ve Warszavě v Transplantačním centru Polské akademie věd. O rok později, v roce 1990, úspěšně složil atestaci I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. V roce 1995 složil atestaci z oboru plastické chirurgie. V letech 1998 a 1999 rozšířil své vědomosti na Univerzitě Leonarda da Vinciho v Paříži. Paříži zůstal věrný a podnikl sem ještě dvě cesty, které byly věnovány plastické chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Po pracovních zkušenostech ve FN u Svaté Anny se vrátil v roce 1999 do FN v Olomouci na oddělení plastické a estetické chirurgie, kde rok působil jako zástupce přednosty. Od roku 2000 do roku 2002 pracoval jako zástupce vedoucího v Brně v Centru plastické rekonstrukční a estetické chirurgie. Dále působil v Úrazové nemocnici v Brně, ve FN Bohunice, byl členem  kliniky v Průhonicích, primářem Kliniky Iscare a Emotions a garantem v Gyncentru v Praze. Od roku 2005 vede privátní kliniku, od roku 2013 je členem týmu Kliniky Malvazinky, od roku 2014 je primářem Medical Institutu a lékařem v Laser esthetic. Rovněž je součástí Institutu chirurgie ruky a Privátní kliniky plastické a estetické chirurgie v Paříži. Aktivně se věnuje publikaci v odborné literatuře a přednáškám. Je jedním z autorů knihy Traumatologie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současné době se MUDr. Kučera věnuje zejména plastické a estetické chirurgii. Snaží se v tomto směru uplatňovat nejmodernější medicínské postupy, technologie a zkušenosti. Z jím poskytovaných služeb nejčastěji provádí liposukce, face lifting a spánkový lifting. 

Více o lékaři

MUDr. Jiří Kučera nabízí zákroky v oblasti estetické chirurgie i rekonstrukční mikrochirurgie. Kromě výše zmíněných provádí také modelace a zvětšení prsou, operace nosu, očních víček, transplantaci vlasů, otoplastiku, abdominoplastiku, niťový lifting, face lifting, brow-lifting, gynekomastii a botox. V oblasti rekonstrukční mikrochirurgie se zaměřuje na amputace předloktí, přenosy prstů, replantaci dolního rtu, rekonstrukci břišní stěny a dalším. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Abdominoplastika (Operace břicha)
   Miniabdominoplastika
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
Liposukce
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček
Operace uší (Otoplastika)
Plastika nosu (Rhinoplastika)
Transplantace vlasů
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Adresa
Hloubětínská 3/13
19800 Praha
Praha 9 - Hloubětín
Česká republika