Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Vykousnutí rtu psem

Jsem po zákroku Stojí to za to
aknel496579
Aknel496579
Vytvořeno: 28. 4. 2017 · Aktualizováno: 2. 5. 2017
Příběh

S paní as.MUDr. Klárou Novotnou jsem se poprvé setkala v noci, po svém příjezdu na ambulanci Kliniky plastické chirurgie FN Královské Vinohrady. Byla jsem v šoku po vykousnutí poloviny horního rtu s přesahem k nosu, (vlastním) psem. Paní doktorka provedla okamžitě operaci mého zranění. Po dokončení operace jsem se podívala do zrcadla – a nevěřila jsem vlastním očím. Rána byla tak krásně zašitá, že to považuji za skutečný zázrak. Dnes, po dvou měsících od operace, si nikdo nevšimne, že jsem utrpěla tak ošklivé zranění, kdy mi opravdu nenávratně chyběla velká část rtu. Paní doktorka mi nejen zachránila obličej, ale i díky jejímu naprosto profesionálnímu a velmi lidskému jednání jsem celou situaci (která je psychicky velmi náročná) zvládla. Paní doktorce Kláře Novotné patří můj veliký dík a obdiv. Stejně tak velmi děkuji i sestřičkám a ostatnímu personálu nemocnice. Děkuji Vám, Lenka H.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

davi6148309
davi6148309

· Trutnov

· 2. 5. 2017

Ahoj Aknel, i Tobě patří obdiv. Kdy se to stalo, jak dlouho už máš od operace? Stačila jenom operace? Většinou je potřeba se o jizu nějak starat nebo ji korigovat? Dělala jsi něco? Mohla bys poslat foto detailu, jak jizvička vypadá?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.