40 let, idelace povislých prsou

V lednu jsem u pana doktora Hýži podstoupila modelaci povislých prsou. Zároveň s tím mi pan doktor upravil velikost prsou. Od mládí jsem měla viditelně jedno prso větší a pan doktor mi při modelaci povislých prsou upravil i velikost a zmenšil mi příliš velké dvorce. Konzultace u něj byla velmi příjemná. Vše mi podrobně vysvětlil, ukázal mi fotky předchozích zákroků, upozornil mě na všechna rizika a vyšel mi vstříct i s termínem a časem operace. Klinika je velmi příjemná a personál milý a vstřícný. Před operací volali, ptali se na zdravotní stav a případnou změnu termínu a týden před operací opět volali a domluvili jsme se na podrobnostech. Celá operace trvala asi tak 3 hodiny. Šla jsem jako první a protože bydlím mimo Brno mohl si mě manžel ježte ten den v 8 hodin večer odvézt. Hned za týden jsem byla na kontrole. Pak za 14 dní, měsíc a po m6 měsících mě čeká poslední kontrola. S výsledkem jsem nesmírně spokojená. Jizvy mi krásně vybledly a nikdo by nic nepoznal. Prsa mám pozvednutá a připadám si jako 18 před prvním porodem. I manželovi se výsledek velmi líbí. Pokud bych měla doporučit nějakou kliniku a lékaře tak jedině MUDr. Petra Hyžu. Než jsem našla jeho obešla jsem v Brně víc klinik a jejich přístup a cena se mi příliš nezamlouvaly. Zpoplatněné tak 10 minutové konzultace a neosobní přístup. To se mi u pana doktora Hyži nestalo. Děkuji jemu a personálu kliniky za skvělou práci a milý přístup.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2

Fido o kolik jsi měla asymetrická prsa?

Reakce na Maruska

Pravé jsem měla o celou jednu velikost větší. Takže koupě podprsenek byla noční můra. Vpravo to bylo super a vlevo velké nebo vlevo super a vpravo to vylézalo ven. Nakonec jsem volila takové ty pružné sportovní bez košíčků a kostic, ale na léto a pod plesové šaty se to moc nehodilo.

Hodnocení lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

Lucie 36, modelace prsou

Modelace prsou (Breast-lift)
  Spokojený/á
Výborná profesionální klinika, skvělý lidský přístup, úžasný chirurg, všechno ok Více 

Moje prsa už nejeví známky gravitace

Modelace prsou (Breast-lift)
  Spokojený/á
Je mi 58 let a moje prsa jevila známky gravitace. Dva roky jsem přemýšlela o modelaci prsou a zároveň o doktorovi, který tento zákrok provede. Vybrala jsem si pana MUDr. Libora Kmenta, klinika... Více 
Doktor ve Vašem okolí