a2m bodyform s.r.o.

a2m bodyform s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Dr. Maye 468/3, Ostrava, Moravskoslezský kraj
a2m bodyform s.r.o.
a2m bodyform s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Profil společnosti

Společnost a2m bodyform s.r.o. vznikla v březnu 2009.

Jedná se o mladou, dynamicky se rozvíjející firmu, která se opírá o dlouhodobé praktické zkušenosti získané v oboru.

Hlavním mottem a firemní filozofií je harmonický rozvoj těla i ducha, nalézání životní rovnováhy a vnímání člověka jako celku.

Stěžejním programem naší společnosti je komplexní nabídka služeb v oblasti formování postavy a zdravého životního stylu. Nedílnou součástí jsou odborné konzultace, poradenství a individuální přístup. Využíváme nejmodernějších metod, přístrojů a technologických postupů v oblasti estetiky, pracujeme v týmu kvalifikovaného a odborně proškoleného personálu.

Nabídka našich služeb je určena převážně pro privátní klientelu, máme však i zkušenosti s organizováním programů pro klientelu firemní. Pořádáme prodejní workshopy i relaxační pobyty, organizujeme "akce" na přání.

Spolupracujeme s odborníky z oboru estetické i alternativní medicíny, aktivně se účastníme prezentací nejnovějších trendů u nás i v zahraničí.

Snažíme se být dostupnými pro všechny, kteří se rozhodnou pro změnu. Dokážeme stanovit diagnózu, navrhnout a realizovat léčebné postupy, to vše s důrazem na profesionální etiku a maximální spokojenost klienta.

Naše služby

 • komplexní program formování postavy

 • neinavzivní liposukce

 • Non surgical facelift - bez operační vypnutí pokožky obličeje a dekoltu

 • starvac SP2

 • Lymfatická drenáž

 • Peeling

 • Lifting

 • Galvanická žehlička

 • Masáže

 • Zábalové terapie

Mladá a dynamicky se rozvíjející firma, která nabízí zkušenosti v oboru. Společnost a2m bodyform s.r.o byla založená v roce 2009. Snaží se harmonicky rozvíjet tělo i ducha, vnímá člověka jako komplexní celek, a také se snaží hledá životní rovnováhu. Jedná se o privátní společnost, která se věnuje lidem individuálně, ale také nemá problém organizovat program pro firemní klientelu.

Co firma nabízí? Snaží se poskytnut komplexí služby v oblasti zdravého životního stylu a formování postavy. Součástí péče je odborná konzultace, individuální přístup a poradenství. Každoročně se celý tým školí a účastní zahraničních workshopů a konferencí. Právě proto, aby vám mohli nabídnou nejnovější trendy a možnosti v oblasti komplexního zlepšení a rozvoje ducha a těla.

Kromě individuálních konzultací a poradenství, pořádají také relaxační pobyty, workshopy a speciální akce zaměřené na zdravý životní styl na přání a na míru. Společnost je zde pro každého, kdo se rozhodne pro změnu. V takovém případě se stanový diagnóza a navrhnou léčebné postupy. Vše pro maximální spokojenost klienta a s důrazem na profesionální etiku. Každý člověk je jedinečný a potřebuje individuální přístup. To, co způsobilo stejný problém u jednoho, nemusí být příčina u druhého. Proto je vždy důležité stanovit správnou diagnózu a vhodný postup.

Po celou dobu, kdy se jim svěříte do rukou, budou probíhat kontroly, se vším vám pomohou a vždy je tu prostor ke komunikaci a otevřené debatě o tom, co klient chce a nechce, co u něj funguje, co ne a co vše je ochoten pro získání harmonie těla a duše podstoupit.

Firma a2m bodyform nabízí lymfatické masáže, neinvazivní liposukce, peelingy, liftingy, galvanické žehličky, masáže, zábalové terapie, komplexní formování postavy, starvac SP2 a non surgical facelift - vypnutí pokožky obličeje a dekoltu nechirurgicky.

V týmu pracují kvalifikovaní a odborní profesionálové. Dále spolupracují s lidmi z oboru estetické a alternativní medicíny. Jenom vhodnou kombinací ošetření, péče a práce, se dostaví ty nejlepší výsledky.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Dermatologie

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.