Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Mentor 400ml, pod sval, fotky

Už jsem po zákroku Stojí to za to
ladi6156089
Vytvořeno: 13. 11. 2017 · Aktualizace: 29. 12. 2020

O lékaři

MUDr. Martin Paciorek Moravskoslezský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Mentor 400ml, pod sval, fotky

Příběh

Minulý týden jsem podstoupila augmentaci na Klinice Oskara Foldyny v Havířově a pan primář Paciorek mi z mých malých prsou vykouzlil nádherné plné trojky (vloženo 400ml, Mentor, pod sval). Mé míry jsou 168cm/52 kg, 40 let, 2 děti (9 a 2,5 roku). Jsme opravdu nesmírně spokojena a jsem zvědavá, jak budou prsa vypadat v dalších měsících, až si sednou a ten sval+kůže trošku povolí. Jinak, největší a dost kruté bolesti byly první 2 dny a pak už to bylo jen a jen lepší. Teď, týden po operaci, jsem bez bolestí a zvládám jak péči o děti, tak domácnost (vaření, pečení,žehlení). Jediné co ještě nesmím, je řídit auto (mám to povoleno až za 14 dní od operace). A časový průběh po operaci: pondělí v 19 hod. operace úterý v 15 hod. propuštění domů středa vytažení drenů v Havířově (opravdu to nebolí) pátek kontrola ve Fakultní nemocnici v Porubě další kontrola až za týden Pan primář je neskutečně laskavý a lidský člověk, navíc profesionál a špičkový plastický chirurg. Patří mu mé obrovské DÉKUJI.. Snad můj příběh některé z Vás pomůže v rozhodování..

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 29. 12. 2020

Ahoj Ladi, 👋
jak se daří?? Jak teď prsa vypadají když si sedla a jak říkáte trošku povolila? Jinak krásné fotky a obrovská změna 🤩 Moc Vám to sluší. Měla jste při výběru pana doktora a Mentoru od začátku jasno?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.