Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 3. 2017 · Aktualizováno: 26. 9. 2023

Anatomické implantáty 335 ml pod sval

Stojí to za to
Průměrná cena: 86.000 Kč
19660
19661
19125
19126
19127
85443
85441
+3
85442

O lékaři

Hodnocení:
Anatomické implantáty 335 ml pod sval

Moc bych chtěla poděkovat MUDr. Doležalovi za úžasně odvedenou práci. Jsem teď 15 dní po operaci a ,,dvojčátka,, vypadají krásně. Bohužel je dost časově vytížený a když se s panem doktorem bavíte, tak je to vždy takový fofr, ale na druhou stranu zodpoví všechny vaše otázky. I to vypovídá o tom, že je to opravdu žádaný profesionál. Ještě aby ne, když prsa vypadají božsky. Vybrala jsem si pana doktora na základě doporučení, zkušeností a fotografii žen a udělala jsem správně. Vřele doporučuji, protože vždy záleží na konečném výsledku a ten stojí za to! Děkuji? Už se těším do plavek ?

16

Komentářů (16)

Ahoj Evy, prsa vypadají opravdu úžasně ty jo!!! Jakou máš značku implantátů?
Odpovědět
Děkuji. Značka implantátů je Natrelle. Zde příkládám odkaz, je tam toho více: http://www.plastikapraha.cz/cz/operace/implantaty-natrelle.html
Odpovědět
Děkuji. Značka implantátů je Natrelle. 
Odpovědět
super moc děkuju, nevyfotila bys ještě jizvičky, jak vypadají? Hojíš se úplně v pohodě? A po jaké době jsi šla do práce?
Odpovědět
hojím se krásně. Používám i wobenzym na hojení, který prý ani nepotřebuji, protože jsem mladá a pokud člověk normálně jí a nemá strašnou imunitu, tak by se měl zahojit bez problémů. Jizvičky mažu vepřovým sádlem a taky raději používám BiOil na jizvy a strie. Člověk nikdy neví ...    Tyto fotografie jsou pořízeny přesně 20 dní po operaci. Už týden jsem tak nějak fit a spíš se doma nudím i když uklidím a uvařím. Zítra jdu do práce a už se tam těším ?
Odpovědět
takže jsi zůstala doma tři týdny? Jizvy vypadají vážně suprově a podprsenku už můžeš nosit normální?
Odpovědět
Ano, ale mohla jsem jít klidně po dvou týdnech do práce i přesto, že v práci zrovna nesedím v kanceláři.
Normalní podprsenku už také zkouším nosit, ale raději jsem bez ní a tu od doktora ještě musím nějakou dobu nosit i přes noc.
Odpovědět
Mohu se zeptat kde kupujes podprsenky.Dnes jsem byla na nákupech a byl to teda orisek něco sehnat.Vsechny měli kostice nebo nějakou vyztuz a to mi nevyhovovalo.
Odpovědět
Ahoj, kupuji v HM zatím hadrové podprsenky. Mají tam krásné bez kostic.
Odpovědět
Dobrý den, Už je to rok co jsem po operaci augmentace prsou. Jsem spokojená, ale jak už si to vše krásně sedlo, asi jsem si měla dát o trochu větší ?? Ale jinak straně spokojená.
Odpovědět
Dobrý den. Máte to moc hezký!!? také mám teď 28.3 nástup k panu Doležalovi a také budu mít anatomické akorát 255ml jelikož jsem ludvík a mám 45kg. Tak snad to nebude malý ?
Odpovědět
Děkuji. Měla jsem 44kg, teď mám trochu víc. Mám teď 48kg a trochu lituji že jsem si nedala 375ml. Po tom co to vše splasklo a odteklo si říkám, že by mohly být trochu větší. Neměla jsem původně nic, a teď mám menší trojky. <br />
Pan doktor mi odmítl dát kulaté větší jak 295ml, tak jsme dali anatomické 335ml, aby to vypadalo přirozeně, ale když si vezmu volnější tričko, tak to vůbec nevypadá jako bych měla větší prsa.
Odpovědět
Děkuji. Já si právě myslím, že k vaší postavě je to akorát vážně to vypadá dobře ? no mě právě řekl že už tohle na mě bude větší tak právě nevím ale pokud říkáte, že jste měla také 44kg tak teď vůbec nevím jestli těch 255 nebude málo...
Odpovědět
Dobrý den, máte to moc krásné přirozené. Mě to teprve čeká za měsíc jdu k panu doktorovi na operaci a rozhoduji se mezi 335ml a 375ml anatomické pod sval vysoký profil. Je pravda že se do roka prsa o dost zmenší? Profil máte vysoký??Já se stále bojím aby 375ml už nebylo moc, nechci nějak moc velké prsa. Zase měřim 169cm a mám 55kg. Každý radí ať jdu do větších.?
Odpovědět
Ze začátku to bylo opravdu velké, ale teď jak ,,odtekly”, když jsem oblečená, tak to vůbec nevypadá. Naopak mi přijdou malé. Já mám 162cm, 46kg a lituji, že jsem si nedala 375ml.
Odpovědět
Ahoj, prsa máš ukázkové, fakt krásná.Tvuj operatér, měl šikovné ručičky.Postavu máš taky super.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kapsulotomie s výměnou implantátu

Na klinice plastické chirurgie již to byl můj už 3 zákrok. Velká spokojenost. Prim. Molitor je skvělý chirurg, oceňuji jeho vřelý a lidský přístup k pacientům, komunikaci, ochotu a výsledky operace jsou skvělé. Na druhou stranu vznikla malá...

Číst dál
Prsa k nerozeznání od pravých

Chtela bych touto cestou doporucit a opravdu se poklonit pred umenim a jednanim pana primare Zaruby z Emauzy Praha.Byla jsem u nej na augmentaci prsou.Jsou k nerozeznani od pravych,ale diky me dispozici kuze nesly udelat ve velikosti kterou...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.