Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

19. 7. 2017 · Aktualizováno: 24. 7. 2017

Krásná prsa bez jizev

Stojí to za to
Průměrná cena: 55.000 Kč
85609
85610

O lékaři

Hodnocení:
Krásná prsa bez jizev
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Se zákrokem jsem velmi spokojená.Po operaci mě překvapivě vůbec nic nebolelo a ani v následné rekonvalescenci.Dodržovala jsem klidový režim,ale brzy jsem se vrátila do práce a neměla jsem žádné problémy.Všechny jizvičky se rychle zahojili a dnes po roce mám jen 2malinké bílé čárky pod prsy ,které nejsou vidět.Jsem moc moc spokojená,můj přítel také a hodně mi to zvýšilo sebevědomí a cítím se sama se sebou spokojená.Veliké díky p.Dr.Skálovi,je to opravdu kouzelník a a má šikovné ruce,a celému týmu na sále i všem co se o mne ty dva dny starali před a po operaci.Jste úžasný.Moc díky a všem rozhodně doporučuji Vaši kliniku.

1

Komentář (1)

Dobrý den, děkuji za hodnocení, jsou obě fotografie pořízené po zákroku? Jaké byly použity implantáty? Máte anatomické nebo kulaté?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Dokonalý výsledek

Doc. Dražan, je nejen skvělý chirurg, ale i člověk. Mám měsíc po operaci prsou a jsem více než spokojená. Moc děkuji za úžasný přístup před, během i po operaci. Pokud se někdo rozhodne pro jakýkoli zákrok, vřele doporučuji právě pana docenta,...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.