Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Reoperace abdominoplastiky s břišní kýlou

Už jsem po zákroku Stojí to za to
zuzinka
Zuzinka
Vytvořeno: 15. 1. 2021 · Aktualizace: 4. 4. 2021
Příběh

Touto cestou bych chtěla mnohokrát poděkovat panu profesorovi Mudr. A. Sukopovi za krásně provedenou reoperaci abdominoplastiky s břišní kýlou provedenou v září 2020 ve FNKV. Operace byla složitá, pan profesor je profesionál a odvedl perfektní práci. Vše se svým týmem zvládl naprosto dokonale. Navíc je příjemný, sympatický a k pacientům má osobní přístup, což ocení každý pacient. Ještě jednou moc děkuji za nejlepší péči a krásné bříško i ve 44 letech a po 4 porodech :-).

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

zuzinka
zuzinka

·

· 4. 4. 2021

Dobrý den,
jizvu jsem promaza'vala několikrát denně a stále promaza'va'm klasickou Indulonou a později jsem přidávala tlakovou masáž. Celková rekonvalescence byla tentokrát lepší a jelikož se jednalo o reoperaci, věděla jsem, co mne přibližně čeká, na co dávat pozor, čemu se vyhnout a hlavně pan profesor mi vše pečlivě vysvětlil. Do práce jsem se vrátila po šesti týdnech, pás jsem nosila nonstop 2 měsíce, 3. měsíc jsem ho zacala postupně odkládat. Spala jsem cca 2 měsíce pouze na zádech s podloženými nohami, cca 4-6 týdnů jsem se snažila nesedět. Na procházky jsem začala chodit za pár týdnů po operaci. Díky manžela, který byl v době po mé operaci na home office jsme zvládli se postarat bez problémů o naše 4 děti.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.