Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 10. 2017

Špičková pooperační péče celý rok po zvětšení prsou

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Špičková pooperační péče celý rok po zvětšení prsou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Vynikající přístup, od prvního zvednutí telefonu přímo panem doktorem MUDR. Davidem Tomáškem , po osobní uvítání v čekárně , po neuvěřitelně vynikající mistrovskou práci, na vysoké úrovni. Vynikající asistenční personál. Zvětšení prsou bylo provedeno téměř bez jizvě v oblasti podpaží, po operaci a v průběhu rekonvalescence nevznikly žádné problémy, výborná zpětná vazba mezi panem MUDR.D. Tomáškem a pacientem po celý rok. V těchto dnech podstupuji druhý zákrok a to liposukci stehen. Osobně bych na tuto operaci asi nikdy v životě nešla, ale pan MUDR.D.Tomášek ve mě vyvolal takový pocit bezpečí, že věřím , že i při druhém zákroku budu v nejlepších rukou . Všem doporučuji ! Reklama v časopisech, super moderní kliniky nesvědčí vždy o profesionálním přístupu. Pokud si přejete být v profesionálních rukou a v bezpečí , rozhodně oslovte pana MUDR.Davida Tomáška.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zvětšení prsou po kojení (dr. Mertan)

Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat panu doktoru Mertanovi (augmentace prsou - po kojení) klinika Formé clinic Praha. Má velice příjemné a profesionální vystupování, vše mi bylo zřetelně vysvětleno, a navíc se stále můžu na něj obrátit při...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.