Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 / 5
  • Smazat obrázek

Klepnutím na obrázek jej zobrazíte v plném rozsahu

0 komentářů

Minilifting u pana doktora R. - fotky

Pacient: dzej6186068

Brno

Zákrok: stojí to za to

Informuje: dzej6186068. 100% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

4. 2. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Operaci jsem absolvovala u pana doktora R., který je špičkou ve svém oboru. Chtěla bych ubezpečit potencionální klientky, že zákrok je nebolestivý. Je nepříjemná pouze lokální anestezie. Po zákroku jsem neměla žádné bolesti, modřiny, jen mírný otok. Panu doktorovi mnohokrát děkuji za jeho laskavý a profesionální přístup, stejně tak jeho skvělé sestřičce Evě Šámalové.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Korekce jizev po jiném lékaři

Na obličeji jsem měla jizvy po zákroku, které zanechal jiný lékař z Bohunické nemocnice. Jizvy jsem kryla roky make upem . Nakonec mi to vadilo tak moc, že jsem vyhledala paní doktorku Kučerovou a požádala ji o pomoc. Zákrok se povedl. A už...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína