Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Rozšířené póry a jizvy po akné

Pacient: anys600971

Jihlava

Provedl/a: MUDr. Petra Moravcová v: Praha
MUDr. Petra Moravcová

Zákrok: nepřesvědčivý výsledek

Informuje: anys600971. 88% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

6. 11. 2017 · Aktualizováno: 14. 9. 2023

Mám rozšířené póry, které mě už delší dobu hodne trápí, jelikož je mi teprve 20 a už jsou dost viditelné, také mám jizvy po akné a celkově tak můj oblicej vypada starší. Přála bych si mít pleť vyhlazenejsi a a zdravější na pohled.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Zákrok jsem neplatila
byla jsem moc spokojena pani doktorka mi vse predem vysvetlila jak bude zakrok probihat jak dloho bude trvat porad se ptala jak se citim mela jsem lokalni anestesii.zakrok jsem neplatila po zakroku jsejm mohla ihned odjed domu s pritelem.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína