Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 5. 2016 · Aktualizováno: 23. 5. 2016

42 let, kruhy pod očima

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
42 let, kruhy pod očima
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Měla jsem povadlou, místy vysušenou pleť, s výraznými tmavými vysušenými kruhy pod očima. Po necelém týdnu po aplikaci je vidět na pleti krásné vyhlazení, kruhy jsou mnohem méně patrné, celkově pleť působí krásně. Jedinou nevýhodou jsou i po několika dnech přetrvávající viditelná místa vpichů pod očima, které ale den ode dne mizí. Aplikace nebolela, ačkoliv jsem se toho obávala :-)

3

Komentáře (3)

dobrý den, jak často pak budete chodit na opakování? A můžete si ty vpichy zamaskovat makeupem?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Akné - plazma
Paní doktorka je skvělá. Po vysazení hormonální antikoncepce jsem začala mít problémy s akné. Po plazmě jsem již pul roku bez akné...s krásnou pleti. Přístup paní doktorky je super, je lidská a s úsměvem na tváři.
Plazma terapie

Plazma terapie mě zajímá, jen nevím na koho se hodí, co řeší a jak se aplikuje a jak dlouho je zákrok vidět, jak dlouho vydrží. Mám jemnou kůži je mi čerstvých 60 let. Pečuji o sebe, ale čas je neúprosný. Nedávno - 1.10. jsem absolvovala ošetření...

Číst dál
Ošetření pleti krevní plazmou

Využila jsem akce, kterou nabídla tato klinika 1.3.2020 Pana doktora jsem neznala, ale přečetla jsem si vše o této možnosti ošetření. Loni v červnu jsem podstoupila Aptos a chtěla jsem nyní nějak vyladit tváře. S přístupem pana doktora jsem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.