24. 7. 2019 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Zkušenost s mikrojehličkovou radiofrekvencí

Amaryllis Centrum Praha
2 adresy v Praha (kraj)
Zkušenost s mikrojehličkovou radiofrekvencí

Za mě jednoznačně jedno z nejlepších center estetické medicíny...Byla jsem již dvakrát na mikrojehličkové radiofrekvenci,a nemohu si vynachválit jak přístup ,tak profesionalitu pracovníků :) A Paní Hanička je takové malé sluníčko .Co se týče zákroku, já osobně mohu ze své zkušenosti říct, že i zatím po dvou ošetření je zcela znatelný rozdíl :-) . Mám před sebou ještě několik návštěv u Vás ,a již nyní se nemohu dočkat ??

Odstranění akné a jizev

Za paní doktorkou jsem přišla s podkožním akné a jizvami na tvářích. S akné jsem bojovala neúspěšně dva roky. Podstoupila jsem metodu mikrojehličkování, která nejen tvorbu nového akné zastavila, jizvy a rudé flíčky také vyhladila. Jsem s výsledkem...

Rozšířené póry a jizvy po akné
Mám rozšířené póry, které mě už delší dobu hodne trápí, jelikož je mi teprve 20 a už jsou dost viditelné, také mám jizvy po akné a celkově tak můj oblicej vypada starší. Přála bych si mít pleť vyhlazenejsi a a zdravější na pohled.