Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Quicklift - mudr. petr šín

Už jsem po zákroku Stojí to za to
iveta639629
Iveta639629
Vytvořeno: 15. 1. 2018 · Aktualizace: 14. 8. 2018

O lékaři

Arte Clinic
Arte Clinic Brno, Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Quicklift - mudr. petr šín

Příběh

Byla jsem 5.1.2018 na zákroku Quick lift, jsem týden po operaci. Nemám žádné pooperační potíže. Operace byla bezbolestná, pouze v lokální anestezii, trvala cca 2 hodiny. Další den to lehce oteklo, ale nic nesnesitelného. Třetí den jsem šla do práce s čelenkou a musím říci, že odezva od kolegů a známých byla jen ta nejlepší. A i já sama se cítím velmi dobře. Pan doktor (MUDr. Šín), který mi zákrok prováděl, byl velmi milý a jeho práce je z mé stany hodnocena na výbornou. Sestřička (paní nebo slečna Navrátilová) milá, příjemná, ochotná... též profesionální přístup !!! Doporučuji všem, kteří chtějí rychle omládnout, bez dlouhodobé rekonvalescence, aby tento zákrok podstoupili! Pokud se někdy rozhodnu k jakékoliv plastické úpravě, navštívím je tuto kliniku! Děkuji za návrat do minulosti :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

anaj643267
anaj643267

·

· 14. 8. 2018

Nevím jestli je to vůbec možné, že jste byla oteklá jen dva dny..To vám upřímně závidím. U mě je to pátý den a hlavu mám pořád jako míč..:-(

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.