Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 2. 2018

Aplikace vlastní plazmy a kyseliny hyaluronové - poděkování

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Aplikace vlastní plazmy a kyseliny hyaluronové - poděkování
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aplikace vlastní plazmy, výplně kyselinou hyaluronovou pod oči a do koutku úst  Ráda bych alespoň touto cestou velmi poděkovala, paní doktorce Kavkové, za nadstandartní zážitek a její úžasný přístup. Je to neobyčejný člověk, který dává do své práce srdce a je cítit její nadšení se kterým ošetření provádí. Kdy v podstatě tvoří Vaše nové vizuální “Já”, ale vnímá Vás u toho jako celek, kým jste a podpoří velmi přirozeným způsobem to co je na Vás možné podtrhnout. Trochu jsem se zákroků obávala, ale kromě skvělěho výsledku jsem si odnesla mnohem vic. Mnoho cenných rad a obohacující pohled na život. S tímto přístupem jsem se v této oblasti doposud nesetkala a ze srdce děkuji za vše co mi za těch pár hodin na její klinice vnesla do života. Jana K.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Omládnutí díky injekčním výplním

Díky pokračujícímu letopočtu se mi stále více začaly v obličeji objevovat důkazy prodělaných stressů.Přes kolegyni jsem se dozvěděla o paní doktorce Záhořové,domluvila jsem se s ní,co považuje u mne za nejlepší a s výsledkem jsem nesmírně spokojená.Moje...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.