Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

poděkování za zmenšení prsou a skvělý přístup

Pacient: Anonymní

Praha

AN

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Anonymous50395 o: MUDr. Tomáš Kydlíček Ph.D., MBA

5.0

poděkování za zmenšení prsou a skvělý přístup

4. 11. 2013 · Aktualizováno: 26. 7. 2023

Dobrý den, 9.10.2013 jsem podstoupila operaci zmenšení prsou u MUDr. Tomáše Kydlíčka. Touto cestou bych chtěla panu doktorovi moc poděkovat za výbornou práci a velkou spokojenost. Také bych chtěla poděkovat za úžasný personál. Sestřičky se o nás staraly naprosto dokonale, dlouho jsem nezažila tak skvělý lidský přístup, profesionalitu . Všem moc děkuji. Janoušová

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Modelace genitálu/ labioplastika

Tento “problém mě trápil cca od 17ti let. Nikdy jsem neměla problém s partnerem, ale šlo o můj pocit a pohodlí. Operaci jsem dlouho odkládala, protože jsem se bála a nedokázala si představit, že mi někdo bude řezat do tak citlivého místa. Nakonec...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína