sara267993

Nejdříve jsem přemýšlela nad Mezonitěmi, ale po určitých poznatcích a zkušenostech lidí jsem mezonitě zamítla a dala přednost výplni Princess a Botox. Říkala jsem si, že výplně lícních kostí by určitě ještě zvýšilo efekt. 19.3.jsem tedy podstoupila aplikaci výplněmi Princess a Botox. Jsem zcela spokojena můj lékař MUDr. Danda odvedl dobrou práci.Zatím není potřeba razantnější postup. Oceňuji 5 hvězdami, bez čekání, vstřícné jednání, výborný výsledek. Cena byla 2 partie výplní Princess 8000 a Botox 1 partie 1790.

Už před mnoha lety jsem si říkala, že moje rty jsou strašně maličké. Mají pěkný tvar (když se dívám na fotku jen rtů před, už si to nemyslím) a také kontury, jen jsou malinké. Nikdy mě nenapadlo si je nechat zvětšit. Nejprve mě před zhruba 3 lety zaujalo tetování rtů. Dá se tím opticky zvětšit jejich velikost a dokreslit co je potřeba. Jenže strach z toho jak to bude vypadat a že to bude bolet mě odradil :-). Před 2 lety jsem začala vídat injekční výplně, které nejsou trvalé a když se to nepřežene, vypadají moc hezky. A zde začalo moje rozhodování. Pořád je zde varianta, že se mi to nebude líbit nebo si budu připadat hloupě a nebo budu jako kachnička. Viděla jsem spousty fotek a recenzí. Holky co měly Mega obrovské rty a vypadaly právě jako kachny a plastické panenky Barbie. Tohle mne stále odrazovalo. Až před pár měsíci jsem narazila na paní doktorku Šimurdovou a viděla její práci. Všechny práce byly moc krásné. Rty vypadaly jako by byly majitelek od narození a žádné přehnané kačky. Na instagramu také popisuje jak je důležitá konzultace a jak takový zákrok probíhá. Odhodlala jsem se a napsala. Najednou jsem měla termín a objevila se v salonu paní doktorky. Ulevilo se mi, sotva jsem ji viděla. Je to moc příjemný člověk, všechno mi hezky vysvětlila než začala i vše po aplikaci. Samotná aplikace vůbec nebolela. Cítila jsem vpich snad jen na dvou místech. Nic hrozného. Následující dny mě rty lehce bolely, měla jsem pocit jako když se mi tvoří opar. Stále jsem je mazala, pila jsem hodně vody. Zhruba 14 dní jsem si připadala jako kačka a vůbec se mi to nelíbilo. Ale věřila jsem paní doktorce, že se to srovná a otok opadne až o 30%. A tak se i stalo. Nyní mám rty hezky tvarované, vypadají mladistvěji a trochu větší. Vůbec nejsou radikálně zvětšené, jelikož jsme použily necelý 1ml HA, ale mě přesně tohle vyhovuje. Nechci vypadat jako umělá kačka, ale chci, aby rty vypadaly přirozeně. Jde mi o to, že já vím, že již nejde o přirozený jev, ale vypadá to pro okolí, že přirozený je 😉. Já za sebe jsem spokojená a po ustoupení otoků nepotřebuji ještě dopíchnout, za což jsem velmi ráda. Přikládám fotografii před, bezprostředně po a pak po cca 3 týdnech.

agentkaxyx666439

U paní doktorky jsem podstoupila vyplň kruhů pod očima a botox glabely. Byly to mé první zákroky a s obema jsem spokojená. Botox se zadařil hned a výplň jednoho kruhu se musela po tydnu jeste mirne doplnit. Jsem paní doktorce moc vděčná, že si našla čas na druhé doplnění i v jinak nabitem tydnu pred dovolenou a že na poprvé dala raději meně kyseliny HA, aby nedošlo k překorigování. Objednací lhůta byla měsíc. K paní doktorce půjdu určitě znova, vše vysvětlí - od průběhu zákroku, po bolestivost a následnou péči. Na email odpovídá do 24 hodin a sestřička je také příjemná. Nemám žádnou vítku

beautyholic

Můj botox v čele a i výplně ve rtech a bradě už byly mnohem méně viditelný efektní než jsem toužila, a tak jsem se objednala opět na "servisku" do Brandeis clinic. Má předchozí lékařka už tam nebyla a tak jsem si domluvila termín u paní doktorky Kalinové, která má mnohaleté zkušenosti a ostatní doktory na klinice školila. Aplikováno mi bylo celkem: botox celé čelo (brow lift, mračivka i klasická "harmonika"), výplně nosolabiálky, tváře, lícní kosti a rty (celkem 4ml Juvederm Voluma) a mám pocit že 0,4ml Princess do brady. Paní doktorka mi pak dala množstevní slevu, a možná i slevu na Juvederm jelikož v té době ještě ani nebyl uvedem v ceníku na stránkách. Musím přiznat, že vpichy provádí paní doktorka po předchozím označení velice rychle, přesně a výsledky jsou úžasné, jen jsou teda mnohem bolestivější než při předchozí aplikaci kanylou. Ale zvládla jsem to se třemi pauzami (opravdu velmi, velmi špatně snáším injekce takže pro krásu skutečně trpím). Otoky i bolesti byly dost výrazné zvláště první tři dny, následně si vše sedlo a polevilo. První fotka nenalíčená před, druhá nenalíčená po ještě s mírnými otoky, třetí nalíčená už téměř bez otoků, a poslední nenalíčená bez otoků. Rty byly vyplněny myslím něco lehce přes mililitr, zbytek Juvedermu šlo do tváří a lícních kostí. Určitě doporučuji.

simo6189299

U pana primáře jsem podstoupila vyhlazení vrásek nad horním rtem a lehké vyplnění rtů. S výsledkem jsem velmi spokojená a všem doporučuji. Pan doktor je precizní, zákrok jsem téměř necítila. Pan doktor je milý, vše vysvětlil, nemusíte se bát na nic zeptat, v ordinaci je i velmi dobrá nálada. Nic Vám nevnucují. Opět se ráda vrátím

Před časem jsem si nechala aplikovat výplň kyseliny hyaluronové do rtů. Celkem 1ml. Zákrok jsem podstoupila u MUDr. Hany Plaché v Karlových Varech. Musím říct, že za mě velká spokojenost! Jak s výsledkem zákroku, který je podle mě pěkný a přirozený, tak s přístupem paní doktorky. Plánuji v budoucnu podstoupit i jiné zákroky a už teď vím, že určitě opět navštívím kosmeticko-plastické centrum Denife.

Nosoretky mi vždy na mém obličeji vadily. Po dlouhém zvažování jsem se nakonec rozhodla pro tento zákrok a nelituji. Dodalo mi to pocit sebevědomí a jsem spokojená. Zákrok bych doporučila každému se stejným problémem. Zpočátku je obličej sice trochu nateklý, ale po několika dnech se to srovná. Snažím se hodně pít, protože vím, že kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, a pravidelně jím doplněk stravy s obsahem této kyseliny. Vím, že se výplně časem vstřebají, ale vrásky se alespoň zatím neprohlubují a až bude potřeba, na zákrok půjdu znovu.

anonymní
Inge Groot
Anonymní

Po nějaké době váhání jsem se konečně rozhodla zbavit se tmavých a oteklých spodních víček. Přestože je mi 42, někdy se cítím na 50, když se podívám do zrcadla. O MYCLINIC mi řekla kamarádka, která se zde léčila s velkým úspěchem. Protože nejsem zastánkyní chirurgických zákroků, injekční přípravky mi připadaly jako dobrá alternativa. PředPrvní konzultace ve mně vyvolala pocit velké pohody. Klinika v Praze je bez poskvrnky, nápaditě a vkusně zařízena a personál je velmi přátelský. Nikdo mě nepřemlouval k tomu, abych si nechala udělat věci, se kterými nesouhlasím, a všichni pozorně naslouchali mým přáním. Lékařka mi navrhla ošetření spodních víček přípravkem Radiesse, jehož účinek působí velmi přirozeně. Nejprve mi pomocí dvou nebo tří malých injekcí znecitlivěli lícní kosti a poté do nich lékařka vpíchla Radiesse. To způsobilo, že má povislá spodní víčka se jakoby vypjala a byla méně viditelná. Ošetření bylo rychlé a téměř bezbolestné. Večer jsem pak měla spodní víčka a lícní kosti oteklé a pohmožděné, ale to šlo snadno zakrýt make-upem. Stav netrval déle než tři dny. Po dvou týdnech mě lékařka zkontrolovala a doporučila mi injekční aplikaci malého množství přípravku Beautical na jedno místo na mých lícních kostech, aby byl výsledek ještě lepší. Tři týdny po prvním ošetření můj obličej a oči vypadaly mnohem lépe a lidé se mě začali ptát, zda jsem byla na dovolené nebo něco podobného. PoNení třeba dále zdůrazňovat, že s poradenstvím a ošetření na MYCLINIC jsem velmi spokojena. Doporučila bych kliniku všem svým kamarádkám i rodině a sama plánuji ještě další ošetření Botoxem.

misu

U paní doktorky jsem podstoupila vyplnění propadlých kruhů pod očima. Zákrok byl velice rychlý a skoro bezbolestný. Trochu bolelo pouze vpíchnutí kanyly, kterou je látka dopravována na místo určení, ale dá se to vydržet, asi jako odběr krve. Ihned po aplikaci byl vidět rozdíl. Že vypadám "nějak dobře" si dokonce všimlo několik lidí z okolí :)

Ahoj všem . Rozhodla jsem se že jsi nechám udělat výplň rtů , šla jsem do 0,1ml po aplikaci Cc týden , mě rty přišli malé a tak jsem šla do další ho 0,1ml jsem spokojena . Ještě to mám tedy bolavé ale už teď to vypada krásně . Zvedlo mě to sebevědomí 🌸 foto 0,1ml , příště úkažu 0,2ml 😊 Paní doktorka odvedla skvělou práci .

anonymní

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet o plastické chirurgii. Nejdříve jsem si zjišťovala informace na internetu, dále jsem navštívila některé kliniky a lékaře osobně, ale stále jsem nebyla spokojena, vždy mi přišlo, že ač jsem zas tak strašně nevypadala - používám kvalitní kosmetiku, měla jsem pocit, že po jejich konzultaci jsem stará scvrklá stařena a tudíž potřebuji úpravu tak nejméně za 50.000 Kč. Shodou náhod jsem navštívila také kliniku LASER  ESTHETIC - po konzultaci s paní doktorkou Bedřichovou jsem byla konečně spokojena. Dohodly jsme se na tom co mne nejvíce trápí a to byly rýhy mezi nosem a ústy a vrásky nad horním rtem, jaké mají kuřačky. I když sama nekouřím měla jsem je dost hluboké. V den „Dé“ jsem během pěti minut ztratila ošklivé vrásky. Bylo to naprosto úžasné, dostala jsem dávku kyseliny hylarunové jako výplň do vrásek a také se mi i trošku zvětšily rty, no prostě bomba! Ale tímto vylepšením vylezly ty potvory vrásky další, takže následoval botox kolem očí a do vrásky mezi obočím a do čela. Zákrok opět trval velmi krátkou dobu a jen s malou bolestí. Rozhodla jsem se ještě pro operaci očních víček, to už nebylo tak zcela bez bolesti, ale co bych neudělala pro krásu. Vše dopadlo báječně. Před operací jsem používala na radu kamarádky AESCIN-Teva což je lék proti otokům a modřinám. Po zákroku, který byl ve čtvrtek, jsem šla již v pondělí do práce - téměř nebylo nic poznat a do třech týdnů bylo již vše o.k. To, že jizvy nebyly vidět vděčím hlavně panu doktorovi Ferrovi, který provedl operaci očních víček naprosto excelentně. Operace probíhala při lokálním umrtvení, takže jsme spolu během operace mluvili. Mohla jsem mu říkat co cítím a tím odváděl moji pozornost od zákroku byla jsem tudíž méně vystresovaná, protože i já jsem se bála jak to dopadne. Jsem obchodní zástupce a pro moji profesi je důležité dobře vypadat, ale abych se i tak cítila. Po všech zákrocích musím říci, že se cítím moc příjemně a určitě všem ženám, které chtějí  podstoupit změnu svého zevnějšku  doporučuji, aby navštívily Kliniku Laser Esthetic. Péče, kterou nabízejí je velmi profesionální a skvělá, jejich osobitý přístup byl velmi příjemný, takový, jaký v našem zdravotnictví tak postrádáme. Přeji všem hodně štěstí z povedených zákroků a také při výběru kliniky!

U paní doktorky Vojtíškové jsem podstoupila vyplnění vrásek kolem úst. Bylo to moje první estetické ošetření v životě, měla jsem trochu obavu (bojím se jehel), ale zbytečně. Chtěla jsem trochu zjemnit vrásky kolem koutků úst, které máme v rodině a které po překročení čtyřicítky začaly být více patrné a dávaly obličeji smutný výraz. Paní doktorka mi vše vysvětlila, před aplikací oblast kolem úst ošetřila znecitlivujícím krémem a šlo se na věc. Aplikace nebyla nijak bolestivá, jen trochu nepříjemná (cítíte tlak a mírné štípnutí). Výsledek byl vidět ihned po ošetření, nyní je to měsíc a je to ještě lepší. Na jedné straně se mi v místě jednoho vpichu udělala miniaturní modřinka, kterou ale nebylo problém zamaskovat makeupem a zmizela za pár dní. Paní doktorka Vojtíšková je velmi příjemná, vytvoří takovou pohodu, že se člověk zapomene bát. :) Ráda jí i její pracoviště, Aurum Aesthetic Clinic, doporučím dále. Přidávám foto vyfocené těsně před a ihned po aplikaci a nyní s odstupem 1 měsíce.

katerina786100

Tentokrát mi pan primář  Paciorek vylepšil pusinku ? opět naprostá spokojenost. Bála jsem se, že to bude bolet, ale pan doktor mi to umrtvil, takže žádné strachy, dá se to v pohodě zvládnout. Úžasná sestřička Žanetka mu asistovala, prostě dokonalý tým v PRIMED Clinic ? Děkuji a těším se na další návštěvu ?