Operace rozestupu svalů + abdominoplastika

Jana77

Velké díky oddělení plastické chirurgie Vinohrady a hlavně neskutečně šikovný pan doktor Tarek Rashed. Operaci u něho jsem podstoupila 24.1.2019 , vše proběhlo jak mělo. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, poradí....zajímá se o zdravotní stav i ve svém volnu. Teď když už jsem již doma a jezdím k němu pouze na kontroly mám jeho telefonní číslo kdyby se mi cokoli nezdálo, mohu volat. Je to příjemná jistota. S výsledkem operace jsem moc spokojená. Personál na oddělení od JIP až po klasické lůžkové oddělení - jedním slovem skvělý:-) Prošla jsem již pár nemocnic a žádná se nedá srovnat s tímto oddělením. Nepotkáte tam jediného nepříjemného člověka od sestřiček, sanitářů a lékařů. Všichni moc příjemní, snaží se Vám pobyt v nemocnici co nejvíce ulehčit. O tomto zákroku jsem uvažovala od svého posledního porodu ( 5 let ) a kdybych věděla dříve, že narazím na toto pracoviště kde jsou jen zlatí lidé, tak bych se tak dlouho určitě nerozhodovala :-)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Ájo

Dobrý den, já sa chystám k panu doktorovi na operaci v březnu. Máte nějaké fotky prosím. Zelam rychlu a bezproblemovu rekonvalescenciu.

Zobrazit odpověď
Jana77

Dobrý den, děkuji:-) Přeji Vám ať Vám to do března rychle uteče,protože potom už budete jen spokojená:-) Nebojte se toho, pan doktor je opravdu člověk na správném místě!!!! Foto jsem Vám poslala do soukromé zprávy, nešlo mi to z PC natáhnout, musela jsem přes telefon.Foto před, foto při převazu ještě v nemocnici a foto teď po 14 dnech.Ta poslední je focena večer po sprchování, večer to bývá trošku nateklé.Těšte se:-)

Dnes 4 tydny od operace. Vse v poradku,…

Jana77

Dnes 4 tydny od operace. Vse v poradku, krasne se hoji. Pri prevazech pan doktor zodpovi vsechny dotazy:-) Jen to spani na zadech je nekonecne:-(

Foto 8 tyden po operaci:-)

Jana77

Foto 8 tyden po operaci:-)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

krásná jizva!

Zobrazit odpověď
Jana77

Dekuji. :-) Pečlivá práce pana doktora:-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu

Související recenze a zkušenosti

Michaela V. 3.5.2019
Spokojený/á

Jsem s operací u pana doktora Rasheda maximálně spokojena. Pan doktor je velmi pečlivý, musím říci, ze s takovou pečlivostí jsem se ještě u žádného lékaře nikdy nesetkala a určitě bych volila opět jeho. Mimo svou pracovn... Více 

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí