Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 3. 2018 · Aktualizováno: 21. 3. 2018

Odstáté špičky uší

Stojí to za to
Průměrná cena: 14.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Odstáté špičky uší
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pan doktor je absolutní jednička, skutečný odborník,navíc od zákroků spíše odrazuje.:-) Měla jsem odstáté špičky uší a celoživotní sen mít uši pěkně u hlavy, pan doktor přesně splnil moji představu, atmosféra u operace v místním umrtvení byla veselá, člověk zapomněl, co se to na hlavě vlastně děje.:-) Jakýkoli další zákrok jen u Mudr. Trupara. Celá klinika a zaměstnanci jsou špičkoví a patří ji můj velký dík.:-)

1

Komentář (1)

Zdravím a blahopřeji k úspěšnému zákroku. A trochu vám závidím tu pohodu u operace. S MUDr. Vraspírovou z Ústí nad Labem máme opačné zkušenosti. Na MUDR. Trupara jsem slyšela více chvály, takže všem doporučuji, aby vážili cestu do Brna. Mějte se hezky!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Otoplastika bez bolesti

Při zákroku jsem nepocitovala žádnou bolest, vše bylo v naprostém pořádku. Velmi příjemný personál, sestřička byla úžasná. Po probuzení jsem cítila lehce tlak v uchu ale jinak žádnou bolest. Zákrok proběhl nad má očekávání. Moc děkuji paní doktorce...

Číst dál
Výborný výsledek korekce ušních dírek

Jsem naprosto spokojená nejen se samotným zákrokem, ale i s velmi profesionálním a příjemným jednáním celého týmu. Od registrace v kartotéce až po konzultaci a s panem doktorem Mrňou. Velmi děkuji panu doktorovi za výbornou práci!!! Vřele doporučuji...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.