Informace o ceně operace uší (otoplastika)

13 500 Kč
průměr
19
pacienti/ů
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 11000 - 10 124 Kč
1 Zkušenost
Průměrná cena 10 125 Kč - 16 875 Kč
4 Zkušenosti
Nejvyšší cena 16 876 Kč - 15 000 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Roztáhlé ušní dírky od náušnic adel588685 · 14 říj 2017

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jdou upravit vytahané ušní dírky od náušnic na znovu malé dírky. Dírky jsem si vytáhla v pubertě roztahovákama. Strašně ráda bych nosila opět moderní náušnice. A ještě mě zajímá cena. Děkuji Adéla

MUDr. Svatopluk Svoboda

Nejlepší odpověď

Vážená slečno, nechat se operovat v tetovacím centru je velký nesmysl. Pro zkušeného plastického chirurga je tato operace standardní záležitostí, i když, jak říká Dr Tomášek, je to docela piplačka, aby byl výsledek dobrý. Zdraví Dr Svoboda

7 odpovědÍ číst dál
Spravení velké dírky v uchu po plugu prazakovape285103 · 30 dub 2015

Dobrý den, mám prosbičku. Mám plugy v uších (průměr 1,4cm) a chtěla bych je vyndat ale ta díra je strašlivá. Chtěla bych se zeptat jakým způsobem by se ty díry daly zašít a jaká je cena. Jsem z Prahy. Děkuji Pražáková

MUDr. Jiří Vrbický

Nejlepší odpověď

Operační řešení záleží též na tom budete-li tolerovat zmenšení velikosti lalůčku,nebo trváte na stejné velikosti jako doposud.Na fotografii je kolem otvoru zarudnutí.Zánět?,barvivo?.Ke konzultaci (bezplatné) se můžete objednat na tel.č.:739678659 s pozdravem Dr. Vrbický

5 odpovědÍ číst dál

Dobrý den přítomným lékařům, kteří ochotně odpovídají na pokládané otázky. V lednu 2014 jsem podstoupil přitažení ušních boltců metodou tzv. zanoření, neboť jak mi bylo řečeno hranu na uchu jsem měl vytvořenou. Přitažení uší jsem podstoupil z toho důvodu, že jsem byl obdařen většími uši a doufal jsem, že přitažením se velikost ucha opticky zmenší. Samotné přitažení ušních boltců je v pořádku, avšak i přesto se uši zdají veliké. Zde vkládám dotaz, zda bylo možné ještě zmenšení ušních lalůčků. Vzhledem k tomu, že přitažení boltců mi bylo prováděno v krajské nemocnici lékařem ORL, zmenšení lalůčků odmítl. Můj konkrétní dotaz tedy je, zda lze zmenšit ušní lalůček a jaké je cena tohoto zákroku. Předem děkuji za odpovědi.

Vážený pane, problém odstálých boltců je způsoben nesprávným vzájemným postavením chrupavek vnitřní a zevní části boltce. Otoplastikou, tedy modelační operací, tento špatný úhel upravujeme do normy. Ušní lalůček je anatomicky zcela jiná oblast než operované chrupavky. Proto, při nadměrné velikosti lalůčků, je možno je zmenšit , třeba i při vlastn ... číst dál

5 odpovědÍ číst dál
Elfí uši Laura47680 · 27 zář 2010

Dobrý den, zajímalo by mne, zda je v naší zemi možné si nechat udělat i zcela jiný tvar uší (jako na přiložené fotografii) a jaká je v tomto případě cena? Našel by se vůbec v ústeckém kraji někdo, kdo by mému (šílenému, ale přesto) přání vyhověl?

Vážená slečno, na naší klinice Medicom VIP Praha provádíme korektivní plastiky boltců- upravujeme odstátí, případně velikost, někdy té rekonstruujeme boltce, např. po úrazech. Srdečně Vás zdravím, prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

6 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O OPERACE UŠÍ (OTOPLASTIKA)

Zašití ušní dírky
Chci se zeptat ohledně ceny zašití obyčejné ušní dírky (není vytahaná, ani natrhlá), která je prostě na...
Pavla544488
Poslední komentář: 23 pro 2019 ·
13

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Operace uší (Otoplastika)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace uší (Otoplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace uší (Otoplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Jsem velmi spokojen profesionální přístup děvčata jsou velmi příjemné jsem velmi rád že jsem na teto klinice operaci podstoupil cítím se dobře paní doktorka je machr.

Cena 20 000 Kč

Velmi spokojená! Obě dvě mé dcery podstoupily nastřelení náušniček v RV med centru v Olomouci. První dcera ca ve 3 měsících, druhá dcera v 8 měsících a vše proběhlo velmi rychle a zdálo se i bezbolestně. Komplikace žádné :-)

Cena 750 Kč

Jsem naprosto spokojená nejen s výsledkem zákroku, který byl bezbolestný a hojení proběhlo v pořádku a bez problémů. Chválím rychlou a jasnou domluvu, bez nutnosti osobní konzultace a předem stanovenou cenu za obě uši. Celkově skvělý přístup jak v kartotéce tak přímo na sále. Opravdu se vyplatilo domluvit se s panem doktorem a přijet z jihu až do Prahy. Neváhala bych, znovu se na kliniku obrátit. (Fotografie jsou před zákrokem, 14 dní po zákroku a před vyndáním stehů, měsíc po vyndání stehů)

Cena 3 500 Kč