20. 8. 2018 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze MUDr. Pros Perfect Clinic

2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)...
Recenze MUDr. Pros Perfect Clinic

Chtěla bych zde do nebes vychválit pana Dr. Z. Prose z Perfect Clinic :) Podstoupila jsem u něj v únoru augmentaci prsou a musím říct, že to bylo jedno z mých nejšťastnějších rozhodnutí v životě. Doporučuji jak samotného doktora, tak kliniku PC. Pana Prose jsem si vybrala na základě dlouhého pátrání po internetu, z recenzí a zkušenostech ostatních. Musím říct, že je pan doktor velmi milý člověk, máte u něj už od začátku pocit, že jste v dobrých rukou. Mohu potvrdit informaci, že operaci provádí s největší precizností, což se projeví ihned na následné rekonvalescenci. Bolest takřka nulová a po týdnu jsem již mohla jít zpět do práce. Dodržela jsem všechny rady a doporučení lékaře (doba nošení pooper. podprsenky apod.) a výsledek je úchvatný. Řekla jsem svou představu, ale jinak jsem veškerá rozhodnutí (druh implantátu, velikost, umístění atd.) nechala na něm. Volba lékaře je dle mého názoru při této operaci zásadní a já mohu s odstupem 6 měsíců říct, že jsem si zvolila toho nejlepšího. Má rada tedy zní: vyberte si velmi pečlivě lékaře, kterému budete důvěřovat... lékaře, který má zkušenosti a je certifikovaný (zjistíte na webu : společnost estetické chirurgie -> seznam certifikovaných lékařů ), ale hlavně! - má spokojené a šťastné pacientky :)

Take se chystam na konzultaci k MUDr.Prosovi. Nemohla byste,prosim,vlozit fotky pred a po?a je opravdu tak dlouha cekaci doba mezi konzultaci a operaci (uvadi 5-6mesicu)? Dekuji moc:-)
Dobrý den Kačko,<br />
<br />
ano, čekací doba byla cca půl roku. Byla jsem ale od začátku rozhodnutá pro Dr. Prose, takže bych si na něj počkala i rok-dva. Určitě se Vám čekání vyplatí. Přikládám fotku před, 4 dny po a aktuální ve sportovní podprsence bez jakékoliv výztuže.
Dekuju moc za foto a info,prsa vypadaji fakt skvele?jeste mam domluvene dve konzultace-Medicom(Dr.Horyna) a Yes visage (Dr.Al awa),ale nejradsi bych samozrejme k Dr.Prosovi,nicmene ta cekacka je dlouha?uvidime...dekuju jeste jednou!
6 měsíců čekání uteklo jako voda. Člověk si musí uvědomit, ze čeká na něco, co bude mít uz po zbytek zivota. Neni to spotrebni vec, jsi to ty, tve telo. Neuspechej to a rozhodni se opravdu peclive. At uz se rozhodnes jakkoliv, preji ti at si zvolis spravne a jsi spokojena :)
Dekuji moc?odpovidajicich na dotazy a komenty tu moc neni?,takze diky za Tvuj pristup?uz jsem na jedne konzultaci byla,ale uplne me to nepresvedcilo,na konci rijna jdu k Dr.Prosovi,uz se tesim?predstavu o velikosti mam stejnou jako ty-pekny trojky?
Ahoj Enn, prozradila by jsi pro nás zatím rozhodující se - typ, velikost a umístění implantátu? :-) Děkuju moc!
Ahoj Simi, mám kulatý implantát 375ml pod svalem. Šla jsem na konzultaci se stejnou představou, ovšem počítala jsem s max. 250ml. Chtěla jsem 3jky, takové ty akorát do ruky. Bála jsem se ze 375ml bude něco obrovského, ale není. Po 6 měsících si to teprve krasne sedne, zmizí veškeré otoky a prsa nejsou uz jako kamen. Neboj se poslechnout doporučení lékaře, konzultuj s nim představu, ale finální rozhodnutí co se velikosti tyče nech na něm, mají to uz vazne dobre v oku. Na nová prsa si zvyknes opravdu rychle, neboj se velikosti která ti bude doporučena, kdybych trvala na své představě 250ml asi bych ted byla smutná ze jsem neposlechla lékaře. Přeju šťastnou ruku při volbě :)
Ahoj Enn, moc Ti děkuju za ochotu poradit:-) Teda tak to jsi mě překvapila - to jsme na tom dost podobně s představou i dle fotky s proporcemi, ale takový objem jsem tedy nečekala, že by to mohl být. Vypadají skvěle, dám na Tvou radu, že to nechám na doktorovi jdu taky do Perfectu. Ještě jednou děkuju a měj se hezky Simča
Dobry den,před 3mi lety jsem absolvovala operaci zvetseniprsou u pana doktora Prose na Perfect Clinic volil vlozeni pod sval i presto ze mam 54 kg pri vysce 165cm a slabou kůži.Kdyz jsem si stěžovala na propadliny a ze se mi to nelibi řekl ,ze jemu jo a je to v pořádku. Volil implantaty Mentor 285ml ja chtela odlehčené implanty na to rekl ,ze je to zbytecne pri te velikosti.Po roce jsem byla opet na kontole opet rekl ,ze je to v pořádku. POKUD TOTO VYPADA V POŘÁDKU TAK TEDY NEVIM VYHODIT 87.TIS za takovou praci jiz od pocatku není podle mě v pořádku. Nemuzu se predklonit nemohu si ani v plavkách lehnout na bok musim neustale sledovat jak prsa vypadaji.
Mužů se zeptat, jak jste to vyřešila? K Dr s tímto přístupem už bych fakt nešla na reopku asi ani zadarmo, moc mě to mrzi.