26. 2. 2019 · Aktualizováno: 3. 10. 2023

Recenze - anatomické implantáty pod svalem

Hradec Králové
Recenze - anatomické implantáty pod svalem

V lednu 2019 jsem podstoupila augmentaci prsou u MUDr Klouda. Mentor anatom 305ml po sval prsní rýhou. Operace proběhla v nemocnici v Jičíně. Zde byl úžasný personál, od uklízečky, sester až po anasteziologa. Pan doktor je doktor s velkým D a hlavně chápající člověk. Veškeré mé dotazy před a po operací zodpovídal přes email velmi rychle. Jeho přístup je velmi lidský, chápe nervozitu a stres. S výsledkem jsem moc spokojená. Velké dík panu doktorovi a hlavně ho moc doporučuji.

Dobrý den, mám navrženou stejnou velikost od stejného pana doktora. Neposlala byste mi prosim foto do zprávy, jak prsa vypadají? Budu vám mooc moc vdecna🌸
Dobrý večer, určitě, hned zítra se vyfotím 😉
Budete hrozne hodna, dekuju! 😊🙏
Akorat koukam, ze zde nejsou posílat soukromé zprávy. Aspoň to tedy nemuzu nikde najít. Myslite, ze byste mi foto poslala do mailu, pokud to nechcete sdílet zde v komentářích?
Kdyžtak xxxx@xxxx.cz (Váš email byl vymazán z důvodu Zásady ochrany osobních údajů)
Moc děkuji🌹
Máte v emailu nějaký čísla?
Email je zde vymazán, z důvodu ochrany soukromí.
Leda zaheslovaně 🙈
A-1
B-2
C-3
D-4...atd abecedu bez háčků
A čísla pokud máte v nazvu, tak římský 😃
Jezis to je složitý🙈😂 děkuji za radu a ochotu.

14 5 19 10 12 VII @ seznam.cz