Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 12. 2018 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

Zvětšení horního rtu

Stojí to za to
Průměrná cena: 19.900 Kč
20366
20085
20086

Touto cestou by som sa rada poďakovala MUDr. Tarek Rashed za jeho výnimočný ľudský prístup a skvelo odvedenú prácu, bola som veľmi spokojná. Operácia prebehla bez problémov, rovnako hojenie bolo bezbolestné a rýchle a starostlivosť ...na nezaplatenie....ešte raz za všetko veľmi pekne ďakujem...

11

Komentářů (11)

Prikladam foto
Odpovědět
Můžu se zeptat, jak operace probíhala? Jakou narkózu jste měla?
Odpovědět
Dobrý deň, išlo o lokálne znecitlivenie, čiže som bola pri vedomí ale nič som necítila samozrejme....inak ide o pomerne krátku operáciu, trvala asi 30/40 min. Priebeh vám neviem opísať nakoľko som mala zakryté oči, ale v skratke ide o rez pod nosom a povytiahnutia kože.
Odpovědět
Přeji hezký den, mohla byste mi prosím napsat časovou osu, kdy byla operace, do kdy a jak často jste jezdila z Bratislavy do Prahy na převaz, od kterého týdne už bylo možné nechat jizvu volně dýchat, čím jste jizvu promazávala, co se Vám nejlíp osvědčilo ... jste předpokládám pul roku po operaci, bylo potřeba ještě doladit kyselinou hyaluronovou? Spousta otázek, ale věřte mi, že hodně pomůžete. Děkuji moc.
Odpovědět
Dobrý deň,<br />
na operácii som bola 30.11.2018 to bol piatok, následne som absolvovala preväz v pondelok 3.12. a potom ešte dvakrát (už si presne nepamätám dni)..... po desiatich dňoch ak si dobre spomínam mi pán doktor vybral štichy a potom som nemala žiadnu špeciálnu starostlivosť čo sa týka kozmetiky len som jazvu nezaťažovala make-upom, pravidelne dezinfikovala a po 10 dňoch od vybrania štichov je potrebné začať s tlakovými masážami to asi najviac pomohlo.... a dôležité neopaľovať sa aby sa jazva nesfarbila.....inak naozaj nič špeciálne som nerobila....výsledok je veľmi prirodzený, a to či by bolo potrebné doladiť to ešte kys. je otázka vkusu zatiaľ som to ale neriešila.....v každom prípade neľutujem že som sa rozhodla pre operáciu...<br />
kľudne ak máte ešte nejaké otázky pýtajte sa :-)
Odpovědět
Ďakujem, Vaša odpověď mi naozaj veľmi pomohla. Tiež si myslím, že sa vyplatí investovať do trvalého zákroku provedeného s citem a precizností.
Odpovědět
Dobrý den, mohu se zeptat, zda Vám nevadí jizvička? Můžete prosím poslat foto s jjzvičkou? Děkuji Petra
Odpovědět
Dobrý deň, jazva mi nevadí, vôbec ju necítim, len prvý mesiac bola trochu tvrdšia, potom však masírovaním zmäkla
Odpovědět
prikladám foto
Odpovědět
ahoj..chtěla bych na tento zákrok taky. Prosím moc o jakékoliv informace. Hlavně jak brzo mohu mezi lidi do práce, jestli nejsou opary, modřiny, velké otoky.Předpokládám že horní ret se malinko povytáhne- rovnoměrně. Potřebuji odhalit více zuby, jsou mi vidět asi ze 2/3. Vsichni mi radi spise vyplne, ale ty odhalení zubů moc neřeší.Dr.Rashed bude asi nejzkušenější. O nikom jiném teď nevím. Moc děkuji.
Odpovědět
Ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli jsi zakrok nakonec podstoupila? Mam stejny problem, rada bych aby se mi lip-liftem poodhalily vice zuby. Vypada to ale, ze Dr. Rashed momentalne v CR neoperuje. Diky moc za odpoved :)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.