Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Augmentace s velice přirozeným výsledkem

Pacient: katerina757310

Plzeň

Zákrok: stojí to za to

Informuje: katerina757310. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: katerina757310 o: Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.

5.0

Augmentace s velice přirozeným výsledkem

5. 11. 2019 · Aktualizováno: 25. 5. 2023

18.9. jsem podstoupila augmentaci na klinice Esthe v Praze. S výsledkem jsem velmi spokojená, operace proběhla bez komplikací. Pan docent odvedl výbornou práci, je velice precizní, ani jsem nedoufala, že prsa budou vypadat tak skvěle. Trochu jsem měla obavy z anestezie, snáším jí většinou hodně špatně, ale tentokrát patří velký dík i panu anesteziologovi, ani jsem nepostřehla, že jsem nějakou narkozu měla :-) Vloženy mi byly implantáty Motiva a nesmím opomenout ani na práci slečny Kateřiny na 3d scanneru, dokázala poradit a věnovala se mi dokonce i o víkendu po e-mailu . Tímto bych chtěla poděkovat klinice Esthe a celému týmu pana Doc. Měšťáka O. Splnili jste mi sen :-)

1

Komentář (1)

Dobrý den Káťo, nechtěla byste přidat fotku jak prsa vypadají nyní po skoro 2 letech? Děkuji
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Doporučuji AESTHGERY
Paní doktorka poskytuje velmi kvalitní profesionální péči. Pokoje jsou přijemné a budí dojem domácího prostředí. Pooperační období i následné kontroly proběhly bez potíží. Centrum plastické chirurgie AESTHGERY vřele doporučuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.