Zvětšení ochablých prsou po dětech

Eliška

Dne 13.5.2019 jsem podstoupila augmentaci prsou u pana MUDr. Taisira Zakouta a jsem nadmíru spokojena. Pan doktor má opravdu zlaté ručičky. Jsem po 2 dětech a prsa jsem měla již ochablá tak, že jsem nosila push-up podprsenku vel 75B ikdyž do ní nebylo co dát . Nyní mám vel. 80C-D. Implantát-350ml vysoký profil. Řez byl podprsní rýhou a pod sval. Moc musím pochválit i celý personál a sestřičky, které jsou velice milé a trpělivé. Nyní necelé 3 týdny po zákroku zcela funguji a pořád stojím před zrcadlem :-D Co se týče bolesti, tak se to dalo vydržet. Pokud ještě některá váháte, tak pana doktora opravdu moc doporučuji! Opravdový profesionál se skvělým přístupem!

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Lucie

Dobrý den, jsem ráda, že jste operaci mohla podstoupit, četla jsem, že jste řešila zda lze zvětšení podstoupit, když berete léky na epilepsii. Byl to problém nebo jste měla zbytečné obavy? A nevložila byste fotku, prosím?

Zobrazit odpovědi 2
Eliška

Dobrý den, na epilepsii beru spoustu léků, ale po dohodě s mou neuroložkou , která mi vystavila potvrzení jsem zákrok mohla podstopit, ale samozřejmě se léky nesmí vysazovat. Zároveň bych chtěla moc poděkovat paní anestezioložce, která mi vše vysvětlila a zvolila šetrnější variantu anestezie.Přikládám tedy i fotografie před a 3 týdny po operaci.

Reakce na Eliška
Lucie

Krásný výsledek, to jsem ráda, že to dobře dopadlo a i přes omezení s nemocí máte krásná nová prsa :-)

Dena

Mate prosím Vás okrúhle ci anatomicke implantaty? Krasne to mate ;)

Zobrazit odpověď
Eliška

Dobrý den,
mám anatomické implantáty. Už mi ani nepříjde, že jsem měla někdy jiná prsa :-)

7 měsíců po zákroku

Eliška

7 měsíců po zákroku

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

S výsledkem zákroku jsem velmi spokojená. Pan doktor je profík, svou práci dělá pečlivě, zodpovědně a vkusně. Rovněž musím pochválit celý personál, který se o mě staral a stará při kontrolách doposud. Budu na vás ráda vz... Více 

6 Likes   5 Komentářů