Klinika Ennvy Praha

Klinika Ennvy Praha

Žádné recenze
Ohodnotit
Kostečna 3, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika Ennvy Praha
Klinika Ennvy Praha
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Vítejte na pražské klinice estetické a preventivní medicíny ENVY. Díky našim službám, produktům a komplexní péči poskytujeme všem klientům nejvyšší světovou kvalitu. Klinika ENVY se nachází v Praze, Bratislavě, Košicích a na jaře 2023 se chystáme otevřít novou pobočku v Liptovském Mikuláši.

Krása je věda! Krása je volba!

Všem klientům zaručujeme individuální přístup, nejmodernější technologie a vědecké poznatky v praxi, diskrétní a špičkovou péči.

ENVY nabízí více!

Na klinice ENVY pracuje tým profesionálních odborníků: dermatologů, plastických chirurgů, zdravotních sester, terapeutů, dermakosmetologů a dalších odborníků. Náš tým lékařů, zdravotnického personálu a terapeutů tvoří téměř 50 kvalifikovaných odborníků, kteří se již 14 let specializují na krásu a zdraví.

Víme, že každý lékař je v něčem "nejlepší", z tohoto důvodu máme více specialistů na konkrétní problémy. Klienti jsou s nimi spojeni na základě osobních preferencí, konzultace a našeho doporučení, nikoliv lokality. Tímto způsobem také zajišťujeme nejvyšší komfort pro naše klienty.

Na klinice ENVY nikdo nedělá všechno.

Kromě komplexní péče v oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie poskytujeme inovativní služby v oblasti interní medicíny, laserové a preventivní medicíny, lékařské kosmetiky a trichologie.

Vyvinuli jsme jedinečný komplexní Systém péče o pleť ENVY Therapy®

Jsme školícím centrem pro mnoho chirurgických a korekčních metod a naši dermatologové také vyvinuli patentovaný třístupňový systém péče o pleť ENVY Therapy®, který se skládá ze stále se rozšiřující řady produktů pro domácí, kosmetickou a lékařskou péči o pleť.

Je možné, že na naší klinice v Praze v Bratislavě nebo v Košicích zaplatíte za stejnou službu různou částku.

Nejjednodušší by bylo zvýšit ceny paušálně, ale to není naším cílem, protože náklady na provoz našich poboček v Bratislavě, Košicích a Praze se liší. Rozhodli jsme se ceny upravit a od 1. srpna 2022 se budou částky za ošetření odrážet od konkrétních podmínek pro každou metropoli. Na všech pobočkách kliniky ENVY vám i nadále zaručujeme maximální profesionalitu, efektivitu, odbornost a diskrétnost. Všechny ceníky jsou zveřejněny na našich webových stránkách.

Na klinice ENVY lze připravit DÁRKOVÝ POUKAZ NA MÍRU S OSOBNÍM VĚNOVÁNÍM. Objednat si ho můžete na našich pobočkách nebo e-mailem.

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.