Klinika Ennvy Praha

Klinika Ennvy Praha

Žádné recenze
Ohodnotit
Kostečna 3, Praha, Praha (kraj)
Klinika Ennvy Praha
Klinika Ennvy Praha
Žádné recenze

Informace

Vítejte na pražské klinice estetické a preventivní medicíny ENVY. Díky našim službám, produktům a komplexní péči poskytujeme všem klientům nejvyšší světovou kvalitu. Klinika ENVY se nachází v Praze, Bratislavě, Košicích a na jaře 2023 se chystáme otevřít novou pobočku v Liptovském Mikuláši.

Krása je věda! Krása je volba!

Všem klientům zaručujeme individuální přístup, nejmodernější technologie a vědecké poznatky v praxi, diskrétní a špičkovou péči.

ENVY nabízí více!

Na klinice ENVY pracuje tým profesionálních odborníků: dermatologů, plastických chirurgů, zdravotních sester, terapeutů, dermakosmetologů a dalších odborníků. Náš tým lékařů, zdravotnického personálu a terapeutů tvoří téměř 50 kvalifikovaných odborníků, kteří se již 14 let specializují na krásu a zdraví.

Víme, že každý lékař je v něčem "nejlepší", z tohoto důvodu máme více specialistů na konkrétní problémy. Klienti jsou s nimi spojeni na základě osobních preferencí, konzultace a našeho doporučení, nikoliv lokality. Tímto způsobem také zajišťujeme nejvyšší komfort pro naše klienty.

Na klinice ENVY nikdo nedělá všechno.

Kromě komplexní péče v oblasti plastické chirurgie a estetické dermatologie poskytujeme inovativní služby v oblasti interní medicíny, laserové a preventivní medicíny, lékařské kosmetiky a trichologie.

Vyvinuli jsme jedinečný komplexní Systém péče o pleť ENVY Therapy®

Jsme školícím centrem pro mnoho chirurgických a korekčních metod a naši dermatologové také vyvinuli patentovaný třístupňový systém péče o pleť ENVY Therapy®, který se skládá ze stále se rozšiřující řady produktů pro domácí, kosmetickou a lékařskou péči o pleť.

Je možné, že na naší klinice v Praze v Bratislavě nebo v Košicích zaplatíte za stejnou službu různou částku.

Nejjednodušší by bylo zvýšit ceny paušálně, ale to není naším cílem, protože náklady na provoz našich poboček v Bratislavě, Košicích a Praze se liší. Rozhodli jsme se ceny upravit a od 1. srpna 2022 se budou částky za ošetření odrážet od konkrétních podmínek pro každou metropoli. Na všech pobočkách kliniky ENVY vám i nadále zaručujeme maximální profesionalitu, efektivitu, odbornost a diskrétnost. Všechny ceníky jsou zveřejněny na našich webových stránkách.

Na klinice ENVY lze připravit DÁRKOVÝ POUKAZ NA MÍRU S OSOBNÍM VĚNOVÁNÍM. Objednat si ho můžete na našich pobočkách nebo e-mailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.