Hilarion - Podologický institut

Hilarion - Podologický institut

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Thámova 20, Praha, Praha (kraj)
Hilarion - Podologický institut
Hilarion - Podologický institut
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Podologický institut Hilarion, který se nachází v Praze, nabízí svým klientům širokou škálu služeb. Kromě manikúry a podologie nabízí i péči o tělo a pleť.

Svou kvalifikaci průběžně zvyšujeme na stážích v Českých nemocnicích, na kongresech, dále pak v zahraničí (Slovensko, Německo).

Specializujeme se na preventivní a rekondiční péči o nohy a chodidla. Ošetřujeme neinvazivně a poměrně bezbolestně zarůstající nehty, aplikujeme nehtová rovnátka, ošetřujeme nehty postižené plísní, edukujeme klienty o dekontaminačním plánu, spolupracujeme s lékaři z oboru. Zabýváme se péčí o nohy dětí, dospělých, seniorů i sportovců.

Díky mezioborové spolupráci společně najdeme pro naše klienty to nejlepší možné řešení.

Jsme první podologický institut v ČR. Dali jsme si velice záležet, aby jste se u nás cítili jako doma. Příjemné prostředí, vysoká odbornost, nadstandardní hygienické podmínky, zatavené a vysterilizované nástroje v autoklávu, podologické vybavení pocházející z Německa. Příjemný kolektiv.

Základní podologické úkony

Mezi základní podologické výkony v našem centru patří podologická konzultace bez ošetření, podologické vyšetření nohou a výroba individuálních vložek do bot.

  • Podologická konzultace – představíme vám možné způsoby řešení vašeho problému.
  • Podologické vyšetření nohou – lidské tělo vnímáme jako celek.
  • Výroba individuálních vložek do bot – výroba na základě skenu chodidel.
Manikúra

V oblasti manikúrních služeb je nabídka poměrně široká. Poskytujeme jak přístrojovou manikúru (obsahuje dezinfekci, zapilování, ošetření nehtových lůžek a aplikaci výživy), tak i manikúru s lakováním či masáž rukou a termo zábal. V nabídce máme i speciální pánskou manikúru (obsahuje dezinfekci, zapilování nehtů, ošetření nehtových kůžiček a aplikaci výživy), vydat se k nám mohou tedy i muži. Za zmínku stojí i Spa manikúra Jessica, kdy je realizována přístrojová manikúra a dále také zábal, masáž rukou a lakování nehtů.

Věnujeme se také modeláži nehtů (pomocí gelů Alessandro, akrylu), aplikujeme také fiber gel – ten má formu laku a slouží k potažení a zpevnění vašich přírodních nehtů.

Pracuji v oboru přes 10 let a za ta léta se obor podologie rapidně vyvíjí. Stále se máme co učit a naši klienti jsou pro nás inspirací.

Specializujeme se na preventivní a rekondiční péči o nohou a chodidel. Ošetřujeme neinvazivně a celkem bezbolestně zarůstající nehty, aplikujeme nehtová rovnátka, ošetřujeme nehty postižené plísní, edukujeme klienty o dekontaminačním plánu, spolupracujeme s lékaři z oboru. Zabýváme se péčí o nohy dětí, dospělých, seniorů i sportovců.

Mezioborovou spoluprací společně najdeme pro naše klienty, to nejlepší možné řešení.

Jsme první podologický institut v ČR. Dali jsme si velice záležet, aby jste se u nás cítili jako doma. Příjemné prostředí, vysoká odbornost, nadstandardní hygienické podmínky, zatavené a vysterilizované nástroje v autoklávu, podologické vybavení z Německa. Příjemný kolektiv.

Vzděláváme se kontinuálně na stážích v Českých nemocnicích, na kongresech, dále pak v zahraničí (Slovensko, Německo).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje
Nehtová plíseň

72 let, rovnání nehtů na palcích nohou, zarůstání nehtů

Pomoc od bolesti zarostlého nehtu v Hilarion

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.