Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 6 odpovědí
 • 6 Likes

Hilarion - Podologický institut

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Hilarion - Podologický institut a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Hilarion - Podologický institut již získal/a tuto recenzi

Profil - Hilarion - Podologický institut

Motto:

Záleží nám na Vašem zdraví.

Uvítání

Podologický institut Hilarion, který se nachází v Praze, nabízí svým klientům širokou škálu služeb. Kromě manikúry a podologie nabízí i péči o tělo a pleť.

Svou kvalifikaci průběžně zvyšujeme na stážích v Českých nemocnicích, na kongresech, dále pak v zahraničí (Slovensko, Německo).

 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializujeme se na preventivní a rekondiční péči o nohy a chodidla. Ošetřujeme neinvazivně a poměrně bezbolestně zarůstající nehty, aplikujeme nehtová rovnátka, ošetřujeme nehty postižené plísní, edukujeme klienty o dekontaminačním plánu, spolupracujeme s lékaři z oboru. Zabýváme se péčí o nohy dětí, dospělých, seniorů i sportovců.

Profesní filozofie

Díky mezioborové spolupráci společně najdeme pro naše klienty to nejlepší možné řešení.

Naše klinika

Jsme první podologický institut v ČR. Dali jsme si velice záležet, aby jste se u nás cítili jako doma. Příjemné prostředí, vysoká odbornost, nadstandardní hygienické podmínky, zatavené a vysterilizované nástroje v autoklávu, podologické vybavení pocházející z Německa. Příjemný kolektiv.

Základní podologické úkony

Mezi základní podologické výkony v našem centru patří podologická konzultace bez ošetření, podologické vyšetření nohou a výroba individuálních vložek do bot.

 • Podologická konzultace – představíme vám možné způsoby řešení vašeho problému.
 • Podologické vyšetření nohou – lidské tělo vnímáme jako celek.
 • Výroba individuálních vložek do bot – výroba na základě skenu chodidel.
Manikúra

V oblasti manikúrních služeb je nabídka poměrně široká. Poskytujeme jak přístrojovou manikúru (obsahuje dezinfekci, zapilování, ošetření nehtových lůžek a aplikaci výživy), tak i manikúru s lakováním či masáž rukou a termo zábal. V nabídce máme i speciální pánskou manikúru (obsahuje dezinfekci, zapilování  nehtů, ošetření nehtových kůžiček a aplikaci výživy), vydat se k nám mohou tedy i muži. Za zmínku stojí i Spa manikúra Jessica, kdy je realizována přístrojová manikúra a dále také zábal, masáž rukou a lakování nehtů.

Věnujeme se také modeláži nehtů (pomocí gelů Alessandro, akrylu), aplikujeme také fiber gel – ten má formu laku a slouží k potažení a zpevnění vašich přírodních nehtů.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po

Napište nám

Adresy

Adresa
Thámova 181/20
v přízemí budovy, hned vpravo
18600 Praha
Praha 8 - Karlín
Česká republika