23. 3. 2019 · Aktualizováno: 27. 9. 2023

Recenze MUDr. Lucie Kučerová - věnuje se pacientovi, odpoví na všechny otázky

Recenze MUDr. Lucie Kučerová - věnuje se pacientovi, odpoví na všechny otázky

Je mi 26 let a podstoupila jsem operaci uší. Paní MUDr. Lucii Kučerovou mohu jen a jen doporučit. Komunikace s ní byla vždy příjemná, odpovídala na všechny otázky, jak ohledně zákroku, tak pooperační péči. Při operaci si se mnou povídala a neustále ze sebe vyzařovala klid, profesionalitu a optimismus. S výsledkem jsem velice spokojena (ani nelze vyjádřit slovy jak moc) a za vše opravdu mnohokrát děkuji jak paní doktorce, tak i instrumentářce a sestře asistujícím při operaci. Ač to bude znít zvláštně, v péči těchto kouzelných žen byla operace příjemná a zábavná. Ještě jednou děkuji a všem stále váhajícím paní doktorku Kučerovou vřele doporučuji.

Zmenšení ušních lalůčků
Jsem naprosto s prací paní doktorky spokojená. Operace proběhla rychle a bezbolestně. I hojení po příchodu domů bylo bezbolestné. Vřele doporučuji.!