Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Recenze po dvou letech od septorhinoplastiky

Pacient: d1716172352

Ostrava

Zákrok: stojí to za to

Informuje: d1716172352. 100% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

4. 4. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Pan doktor je naprosto úžasný nejen po profesiální stránce, ale také po lidské. Byla jsem u něj na plastice nosu zhruba před 2,5 lety a pamatuji si, jak nadšená jsem byla, když mi sundal sádru. Probrali jsme mou představu, představu pana doktora vzhledem k proporcím mého obličeje a vše mi bylo dopodrobna vysvětleno, takže jsem se zákroku ani nebála. Pokud uvažujete nad plastikou nosu a hledáte někoho, kdo odvede dokonalou práci a bude s vámi jednat s úctou a přátelsky, určitě bude pan doktor Matler skvělou volbou. :-)

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Recenze křečových žil Clarivein

Výborné zkušenosti. Personál velice ochotný. Nechávala jsem si odstranit křečové žíly pomocí metody Clarivein díky které jsem nemusela podstupovat anestezii. Zákrok jsem téměř necítila a ani po zákroku jsem necítila nic nepříjemného nebo bolest....

Číst dál
Michaela

Velké díky MUDr. Prosovi Ve čtvrtek 11. 2. 2010 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Prose. Pane doktore, velmi vám děkuji za dokonale odvedenou práci, jsem tak ráda, že jsem si zvolila právě Vás! Váš přístup k pacientovi je úžasný....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína