Microneedling: ceny

2.298 Kč
průměr
102
podle
lékařů

Microneedling (mikrojehličkování) je ošetření pomocí přístroje dermaroller (speciální váleček s jehličkami), během kterého je mikrojehličkami do pokožky šetrně aplikováno omlazující sérum k revitalizaci, hydrataci a vyhlazení pleti. Tato metoda účinně obnovuje pevnost pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, eliminuje drobné jizvy, stopy po akné i striích a poradí si i s vypadáváním vlasů. Průměrná cena microneedlingu je 2.298 Kč.

Microneedling: ceny
Microneedling Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě České Budějovice 2.400 Kč 3.195 Kč 3.990 Kč
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 2.500 Kč 3.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 1.250 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Sokolov 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně microneedlingu?

Cena se liší v závislosti na klinice, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní odborná konzultace: prvním krokem je počáteční konzultace, během které dermatolog pacienta vyšetří, zhodnotí stav jeho pokožky a vhodnost mikrojehličkování, popřípadě navrhne jiné metody ošetření a zodpoví všechny případné otázky. Cena úvodní konzultace se pohybuje v rozmezí 500 až 700 Kč a některé kliniky ji v případě následného zákroku poskytují zdarma.
 • Anestezie: mikrojehličkování se provádí buď zcela bez použití anestezie, nebo v lokální anestezii za užití znecitlivujícího krému či gelu.
 • Samotné ošetření: doba ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu microneedlingu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, který mikrojehličkování provádí, jeho odbornost a profesní zkušenosti.
 • Klinika, na které microneedling probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav pokožky a individuální potřeby.
 • Počet opakování, pro dosažení viditelných výsledků je vhodné mikrojehličkování opakovat. Počet opakování je individuální, zde závisí na rozsahu i míře postižení a konkrétních přáních a očekáváních pacienta.
 • Složitost a rozsah ošetření.

Ceny podobných ošetření vedoucích k celkovému omlazení pokožky

Kromě microneedlingu, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 2 800 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody k celkovému omlazení pokožky.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Chemický peeling: cca 1 250 Kč
 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč
 • Mikrojehličková radiofrekvence: 4 000 až 6 000 Kč
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč

Hradí microneedling pojišťovna?

Vzhledem k tomu, že je jedná o ošetření estetických a nikoliv funkčních vad, zdravotní pojišťovny microneedling neproplácí. Pacienti si tento typ ošetření tedy hradí v plné výši sami.

Existuje možnost financování microneedlingu?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům různé výhody, jako například možnost financování jednotlivých zákroků nebo cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření. V případě zájmu o financování microneedlingu je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na tento typ ošetření a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti by při výběru kvalitní kliniky k podstoupení mikrojehličkování měli kromě ceny zvážit i odbornou znalost ošetřujícího dermatologa a dále vzít v potaz recenze jednotlivých pacientů, kteří ošetření na dané klinice již prodělali.

Nabídky pro zákrok Microneedling

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Microneedling. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Esthe... MUDr. Jiří Boháč Stálá nabídka
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz MUDr. Radek Pavlíček Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete svá data, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Estetik Care MUDr. Alina Bokoch Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky