Informace o ceně: Microneedling

2.992 Kč
průměr
101
odborníků

Microneedling (mikrojehličkování) je ošetření pomocí přístroje dermaroller (speciální váleček s jehličkami), během kterého je mikrojehličkami do pokožky šetrně aplikováno omlazující sérum k revitalizaci, hydrataci a vyhlazení pleti. Tato metoda účinně obnovuje pevnost pokožky, vyhlazuje jemné vrásky, eliminuje drobné jizvy, stopy po akné i striích a poradí si i s vypadáváním vlasů. Průměrná cena microneedlingu je 2.992 Kč.

Microneedling Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 990 Kč 2.495 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 2.400 Kč 3.450 Kč 4.500 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 4.000 Kč 4.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 2.000 Kč 2.000 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Praha 1.000 Kč 2.000 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Cheb 1.350 Kč 1.350 Kč 1.350 Kč
Ceny ve městě Chrudim 1.100 Kč 1.400 Kč 1.700 Kč
Ceny ve městě Domažlice 2.500 Kč 2.500 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 1.999 Kč 1.999 Kč 1.999 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Liberec 6.000 Kč 6.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.000 Kč 1.250 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Pardubice 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 950 Kč 970 Kč 990 Kč
Ceny ve městě Zlín 1.500 Kč 1.750 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Kutná Hora 6.000 Kč 6.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Sokolov 2.000 Kč 2.250 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 1.000 Kč 1.250 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Beroun 990 Kč 990 Kč 990 Kč
Ceny ve městě Žďár nad Sázavou 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 950 - 2.243 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.244 Kč - 3.740 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 3.741 Kč - 8.450 Kč
5 Příběhů

Co je zahrnuto v ceně microneedlingu?

Cena se liší v závislosti na klinice, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní odborná konzultace: prvním krokem je počáteční konzultace, během které dermatolog pacienta vyšetří, zhodnotí stav jeho pokožky a vhodnost mikrojehličkování, popřípadě navrhne jiné metody ošetření a zodpoví všechny případné otázky. Cena úvodní konzultace se pohybuje v rozmezí 500 až 700 Kč a některé kliniky ji v případě následného zákroku poskytují zdarma.
 • Anestezie: mikrojehličkování se provádí buď zcela bez použití anestezie, nebo v lokální anestezii za užití znecitlivujícího krému či gelu.
 • Samotné ošetření: doba ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu microneedlingu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, který mikrojehličkování provádí, jeho odbornost a profesní zkušenosti.
 • Klinika, na které microneedling probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav pokožky a individuální potřeby.
 • Počet opakování, pro dosažení viditelných výsledků je vhodné mikrojehličkování opakovat. Počet opakování je individuální, zde závisí na rozsahu i míře postižení a konkrétních přáních a očekáváních pacienta.
 • Složitost a rozsah ošetření.

Ceny podobných ošetření vedoucích k celkovému omlazení pokožky

Kromě microneedlingu, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 2 800 Kč za jedno sezení, existují i jiné metody k celkovému omlazení pokožky.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Chemický peeling: cca 1 250 Kč
 • Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu: cca 2 900 Kč
 • Mezoterapie: cca 2 500 Kč
 • Mikrojehličková radiofrekvence: 4 000 až 6 000 Kč
 • Plazmalifting: cca 5 000 Kč

Hradí microneedling pojišťovna?

Vzhledem k tomu, že je jedná o ošetření estetických a nikoliv funkčních vad, zdravotní pojišťovny microneedling neproplácí. Pacienti si tento typ ošetření tedy hradí v plné výši sami.

Existuje možnost financování microneedlingu?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům různé výhody, jako například možnost financování jednotlivých zákroků nebo cenově výhodné balíčky na opakovaná ošetření. V případě zájmu o financování microneedlingu je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na tento typ ošetření a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Pacienti by při výběru kvalitní kliniky k podstoupení mikrojehličkování měli kromě ceny zvážit i odbornou znalost ošetřujícího dermatologa a dále vzít v potaz recenze jednotlivých pacientů, kteří ošetření na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Může mi mikrojehličková radiofrekvence pomoci na rozšířené póry a jizvy po akné? Jaká je cena ošetření?

Dobrý den, frakční mikrojehličková radifrekvence krásně zužuje rozšířené póry a stahuje jizvičky po akné. Po ošetření dochází opravdu k výborným výsledkům. Petra Clinic nabízí ošetření obličeje mikrojehličkovou radiofrekvecní za 7900Kč, obličej + krk + dekolt za 12000Kč. Samozřejmě nabízíme zvýhodněné balíčky 3 ošetření. Je možné dostavit se na kon ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Lifting očního okolí Mishell1 · Dnes

Dobrý den Chtěla bych se zeptat jestli je účinná MIKROJEHLIČKOVÁ FRAKČNÍ RADIOFREKVENCE SECRET nebo Mezoterapie na zjemnění vrásek kolem očí a zpevnění ochablejší kůže u zevních koutků oka. Jaký je mezitim rozdíl, nebo mi doporučíte něco jiného? Děkuji za odpověd

dobrý den. Principem všech metod je řízené poranění pokožky/kůže/podkoží tak aby se začalo hojit a tím přestavělo svoji strukturu na "mladší", novou. Záleží tedy spíše na zkušenostech a oblibě jednotlivých lékařů. Možná by stálo za úvahu i ošetření botulotoxinem, který způsobí lifting obočí a tím do jisté míry vytáhne kůži horního víčka vzhůru. S ... číst dál

1 odpověď číst dál

Dobrý den, chtěl bych jít na mikrojehličkovaní, mám jizvy po akné a velmi ucpané póry už několik let, chodil jsem na kosmetiku na čištění, ale vždy mi póry vydržely čisté maximálně tři dny. Mám strach, aby se mi to po mikrojehličkovaní ještě nejak nezhoršilo.

Dobrý den Libore, nesprávným použitím mikroskopické jehly může skutečně dojít ke zhoršení jizev po akné. Abych mohl posoudit, zda-li bude vhodným ošetřením mikrojehličkování, laser či chemický peeling na jizvy po akné, pozval bych Vás nejdříve na konzultaci, kde bychom společně probrali veškeré možnosti ošetření. Pokud máte zájem, objednejte se ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, lze použít dermaroller s malinkými jehličkami (např. 0.2) na lehce povadlá horní víčka? Děkuji.

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Zdravím, Microneedling lze dokonce použít i na rty. Správnou technikou dokážeme totiž obnovit hydrataci a redukovat jemné vrásky v periorální oblasti. Na naší klinice používáme prostředek zvaný Perfoskin a inovativní dermaroller zařízení, které zahrnuje mikroinjekce kyseliny hyaluronové a živin pro zlepšení a vypnutí pokožky. Pokud máte zájem o k ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU MICRONEEDLING

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Microneedling. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

S touto procedurou jsem absolutně spokojená. Myslím, že mohu dokonce říci, že jsem nadšená. Už po prvním ošetření (brada, lícní kosti) jsem viděla neuvěřitelné výsledky a to akné léčím již několik let, takže má očekávání byla skoro nulová. Procedura je bezbolestná a není mi ani nepříjemná. Obličej je zarudlý. Velmi rychle to však odezní. Mohu všem vřele doporučit. Paní doktorka i sestřička jsou milé a ochotné. Vše vysvětlí. Objednají dle Vašich potřeb. Doporučí či poradí i s vhodnou kosmetikou. Opravdu jsem nadmíru spokojená. Nyní půjdu po čtvrté a dostáváme se hlouběji a hlouběji. Můj obličej již vypadá skoro jako před akné. Jsem paní doktorce moc vděčná!

Cena 800 Kč

Dr. Fajkosova is great. back in October I came to see her the first time. I had a mole on my neck that bothered me visually. The experience was awesome - I barely have any scar. Now even though I no longer live in Prague, I came from Berlin to remove 3 more. Dr. Fajkosova was able to find a suitable date for me. The procedure was completely painless (and I get nervous about pain). She and the nurse were friendly, professional and I am sure the result will be nice again. I would highly recommend her to anyone in a need of such procedure. ________________________________________________ Doktorka Fajkošová je super lékař. Poprvé jsem jí navštívla v říjnu. Měla jsem problémy s podbradkem. Výsledek byl úžasný, téměř jsem neměla jizvu. I když už v Praze nebydlím, přijela jsem z Berlína a paní doktorka mi dokázala najít vhodné datum. Postup byl zcela bezbolestný (a to jsem z bolesti nervózní). Ona i sestra byla přátelská, profesionální a jsem si jistá, že výsledek bude opět milý. Velice bych ji doporučila každému, kdo potřebuje takový postup.

Cena 3.500 Kč

Za paní doktorkou jsem přišla s podkožním akné a jizvami na tvářích. S akné jsem bojovala neúspěšně dva roky. Podstoupila jsem metodu mikrojehličkování, která nejen tvorbu nového akné zastavila, jizvy a rudé flíčky také vyhladila. Jsem s výsledkem moc spokojená.

Cena 1.800 Kč

Za mě jednoznačně jedno z nejlepších center estetické medicíny...Byla jsem již dvakrát na mikrojehličkové radiofrekvenci,a nemohu si vynachválit jak přístup ,tak profesionalitu pracovníků :) A Paní Hanička je takové malé sluníčko .Co se týče zákroku, já osobně mohu ze své zkušenosti říct, že i zatím po dvou ošetření je zcela znatelný rozdíl :-) . Mám před sebou ještě několik návštěv u Vás ,a již nyní se nemohu dočkat ??

Cena 12.000 Kč

Stres, micelární vody, houbičky na odličování a make up, zbytečné báze pod kde co, příliš kosmetiky a dekorativní kosmetiky, hormonální změny = rozšířené póry, místně akné, hrubší unavená pleť a kolotoč neustálého zakrývání nedokonalostí.... Absolvovala jsem na klinice MUDr. Terzijské u paní Míši Olexové 3x microneedling a po každém ošetření došlo k viditelnému zlepšení stavu pleti. Rozhodně plánuji na podzim znovu kúru absolvovat. Kromě naprostého přehodnocení "mojí péče" mi byla rovněž doporučena skvělá dermokosmetika, která není v běžné síti lékáren a teď je konečně změna na pleti proti předchozímu stavu viditelně zjevná. Reklamu svou krásnou pletí ostatně dělají všechny dámy, které na klinice pracují...

Cena 12.000 Kč