Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 12. 2019 · Aktualizováno: 11. 4. 2023

Konzultace před zvětšením prsou mě zbavila strachu

Stojí to za to
Průměrná cena: 65.000 Kč

O lékaři

OB Care Premium
Praha
Hodnocení:
Konzultace před zvětšením prsou mě zbavila strachu

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Skálovi za úžasné poprsí. Pan doktor je viditelně jednička ve svém oboru. Měla jsem před operací velké obavy, ale díky konzultaci a úžasném přístupu, jak pana doktora, tak i personálu jsem cítila že jsem v dobrých rukou. Operace proběhla v pořádku a výsledek je dokonalý. Konečně se mi splnil můj dlouholetý sen a moc vám všem z kliniky OB CARE děkuji. Určitě vřele doporučuji a zde se nemáte čeho bát, protože mají zde zlaté ručičky.

1

Komentář (1)

Ahoj Judi? Z čeho jsi měla největší obavy? Z operace, z výběru vhodné velikosti nebo tvaru implantátu? (jaké vůbec máš?)
Koukám, že jsi si vybrala Mentor, který má aktuálně nejširší záruční program: MentorPromise. U kterého platí, že čím kvalitnější implantáty jsou, tím rozsáhlejší záruční program výrobce nabízí (souvisí to s nejnižším výskytem pooperačních komplikací u nejkvalitnějších implantátů).
Budu ráda, když napíšeš 😉
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.