Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Augmentace, MUDr. Chorvát

Praha

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Spokojenaa_pacientka. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

11. 10. 2022 · Aktualizováno: 13. 7. 2023

Pro augmentaci jsem se definitivně rozhodla po odkojení dětí. Pana doktora Chorváta jsem si vybrala na základě jeho krásných výsledků operací a velkého množství pozitivních recenzí. Před konzultací jsem si o zákroku vyhledala spoustu informací, abych se v dané problematice zorientovala a byla na konzultaci dostatečně připravená. Samotná konzultace pak proběhla velmi profesionálně a věcně. Operace proběhla bez komplikací, pooperační bolesti se daly hezky zvládnout pomocí léků proti bolesti z kliniky a 6. týden po operaci jsem byla již úplně bez bolesti nebo jakéhokoli pocitu diskomfortu. Z výsledku jsem naprosto nadšená a moc panu doktorovi děkuji za jeho precizní práci.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Som nadmieru spokojna

Absolvovala som WAL liposukciu v Interklinik u doktora Hederu. Odsavali mi tuk z bruska. Som nadmieru spokojna, ako s pristupom pana doktora, tak s vysledkom zakroku a celkovo so vsetkym od konzultacie az po kontroly. Velmi mily personal, prostredie,...

Číst dál
Navrácené sebevědomí díky augmentaci prsou
Moc děkuji paní doktorce Šormové za skvěle odvedenou práci a navrácené sebevědomí. Profesionální přístup a 100% péče. Zákrok bez komplikací, kontroly proběhly rychle i přes plnou čekárnu. Jsem 3 měsíce po zákroku a výsledek je super!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína