Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 10. 2022 · Aktualizováno: 13. 7. 2023

Augmentace, MUDr. Chorvát

Stojí to za to

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...

Pro augmentaci jsem se definitivně rozhodla po odkojení dětí. Pana doktora Chorváta jsem si vybrala na základě jeho krásných výsledků operací a velkého množství pozitivních recenzí. Před konzultací jsem si o zákroku vyhledala spoustu informací, abych se v dané problematice zorientovala a byla na konzultaci dostatečně připravená. Samotná konzultace pak proběhla velmi profesionálně a věcně. Operace proběhla bez komplikací, pooperační bolesti se daly hezky zvládnout pomocí léků proti bolesti z kliniky a 6. týden po operaci jsem byla již úplně bez bolesti nebo jakéhokoli pocitu diskomfortu. Z výsledku jsem naprosto nadšená a moc panu doktorovi děkuji za jeho precizní práci.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Naprostá spokojenost (OB Care)

Kliniku OB Care mohu všem vřele doporučit. Podstoupila jsem zde zvětšení prsou a s výsledkem jsem moc spokojená. Velmi oceňuji milý a ochotný přístup celého personálu a příjemné prostředí. Poděkování patří nejen panu doktoru Skálovi, ale i všem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.