Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Nejsem spokojená s operací víček

Pacient: beebe884100

Praha

Zákrok: nestojí to za to

Informuje: beebe884100. 96% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

26. 2. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Se zákrokem nejsem vůbec spokojená. Každé oko mám jiné. Na jednom oku mi udělali řez tak nahoře, že není vůbec schovaný v očním záhybu, ale je veden dost vysoko nad ním. Když jsem se na kontrole ptala proč mi to tak pan doktor udělal ani nevěděl co na to odpovědět a jen mi řekl že je to dobré. Absolutně nikomu nedoporučuji.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Spadl ze mě strach

Jsem velice ráda, že jsem vyhledala tuto kliniku, přístup všech velmi vřelý, úsměvy na tvářích. Zatím jsem byla jen na konzultaci. Na zákrok jsem objednaná. Velmi vstřícným přístupem že mě spadl strach. Původně mi chtěl jiný lékař jizvu řezat....

Číst dál
46, znovu hezké nohy

Do Asklepionu kvůli zilam odcházím už několik let. MUDr. Ott my vlastně nohy zachránil. Měla jsem nohy plné velkých varixu, které pan doktor a jeho tým odoperoval a od te doby pekne nohy udržuji dochazenim na sklerotitace. Všichni jsou zde profesionální...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína