Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok
Praha

Zákrok: nestojí to za to
Informuje: verk6189614. 79% pacientů uvedlo, že to stojí za to.
Spokojena nejsem. Zákrok 3 krát, jizva v obočí vypadá hůř, než bulka před zákrokem. Už bych k p dokt. nikdy nešla. Navíc, cítila jsem z něj alkohol a to v 9.00 . ráno. Je to už asi 14 let, ale už nikdy.
Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Pana doktora velice doporučuji, nádherná práce, jsem velice spokojená s výsledkem. Předoperační i pooperační péče v Sanatoriu Sv. Anny výborné....
Číst dál



V říjnu jsem podstoupila u MUdr. Kačírkové tumescentní liposukci vnějších stehen a bříška. S výsledkem jsem velice spokojená. Ocenuji osobní i profesionální přístup p.doktorky. Už při konzultaci jsem se ujistila že zákrok podstoupím na této...
Číst dálVeškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.
Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.
Nejoblíbenější zákroky
Zvětšení prsou
Liposukce
Labioplastika
Botulotoxin
Odstranění kožních výrůstků