Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Jizva v obočí horší než bulka, která se odstraňovala

Pacient: verk6189614

Praha

Zákrok: nestojí to za to

Informuje: verk6189614. 79% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

23. 3. 2020 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Spokojena nejsem. Zákrok 3 krát, jizva v obočí vypadá hůř, než bulka před zákrokem. Už bych k p dokt. nikdy nešla. Navíc, cítila jsem z něj alkohol a to v 9.00 . ráno. Je to už asi 14 let, ale už nikdy.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Re-otoplastica obou boltců
Pana doktora Lubora Mrňu mohu maximálně doporučit - citlivý přístup k dceři, milý, vstřícný, ohleduplný, vše předem vysvětlil, po zákroku osobně kontroloval hojení. Profesionál. Výsledek po cca 14 dnech výborný!
Liposukce vnějších stehen a bříška

V říjnu jsem podstoupila u MUdr. Kačírkové tumescentní liposukci vnějších stehen a bříška. S výsledkem jsem velice spokojená. Ocenuji osobní i profesionální přístup p.doktorky. Už při konzultaci jsem se ujistila že zákrok podstoupím na této...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína