Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

2x zbytečná cesta na domluvenou schůzku

Už jsem po zákroku Nestojí to za to
Iva333
Vytvořeno: 11. 4. 2017 · Aktualizace: 12. 4. 2017
Zkušenost

Chtěla jsem si zde koupit speciální kapky na prodlužování řas, dvakrát jsem byla domluvená na vyzvednutí a absolvovala cestu na kliniku a ani jednou mi je nebyli schopni vydat (jednou byla uzavřená pokladna, podruhé byly zamčené v trezoru). Velmi špatná domluva a nespolehlivost. Rozhodně nemohu služby této kliniky doporučit.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

davi6148309

· Trutnov

· 12. 4. 2017

Dobrý den, chápu Vaše rozhořčení. Máte ty kapky na prodlužování řas už vyzkoušené? Fungují? Jak se jmenují a jak dlouho je potřeba je používat?

Bohužel z legislativních důvodů nemůžeme zveřejnit jméno kliniky. V případě, že by ho někdo chtěl vědět, můžete jej napsat v soukromé zprávě. Jména lékaře a kliniky zobrazujeme pouze u Transparentních lékařů a klinik, kteří dali k tomu souhlas. Na našem portálu jich máme celkem dost a doufám, že jich bude v budoucnu více, abychom vám mohli nabídnout jenom lékaře, kteří se nebojí případné problémy řešit.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.