Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

27. 10. 2019

Smutná zkušenost s transplantací vlasů

Nestojí to za to
Průměrná cena: 75.000 Kč

O lékaři

MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.
2 adresy v Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Mam opravdu smutnou zkušenost s tímto doktorem.Uplne neprofesionální přístup. Už při prvním kontaktu jsem chtěl tuto kliniku opustit před operací. Ukázal jsem panu doktorovi oblast na hlavě, kterou bych chtěl nejvíce zahustit, připadalo mi, že mne vůbec neposlouchá a chce po mne phed penize! Nevede opis zdravotní dokumentace, a taky smlouvu s pacientem (počet transplantovanych vlasu a oblast na hlave), za zakonem musi to nachystat a predat jeste pred operace. Během operace jsem cítil, že mi vlasové kořínky vsazuje úplně jinde, než chci. Proto jsem požádal o zrcadlo, že to ukáži znovu, přesně. Odpovědí bylo, že žádné zrcadlo nemají a že se mám vyfotit na svůj telefon.. tak musel jsem se tedy vyfotit a znovu jim oblast, kterou chci zahustit, ukázat, to ale mne uz uplne naštvalo. Na všech normalnich klinikách dávají po operaci na hlavu bandáž, čelenku, jinou ochranu, aby do míst transplantovaných vlasů nepronikly sluneční paprsky, aby se zabránilo případné infekci, znečištění. Taky následující den mi měla být asistenty šetrně umyta hlava, a poradit typy šamponu, lotionu a peče na pooperačni period, ale k ničemu takto nedošlo. Poslali mne nasledujici den hned domů, kdy jsem cestoval nijak omytý a nijak chráněný až do Brna, kdy celou dobu pálilo slunce. Pět dnů jsem se cítil extrémně nekomfortně s opuchlou hlavou. Už mám po operaci rok a žádný výsledek nepozoruji. Byl jsem znovu na konzultaci, misto omluvy, nejake kompenzace, nebo opakovat sve prace zdarma - on se mne dela ze mam paranoji, a vsechno v poradku... marne vyhozeni peníze! nedoporučuji!

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Transplantace vlasů Praha

Dobrý den, na klinice jsem byl na zákroku - transplantaci vlasů již před rokem a nyní se jednalo o předem domluvený další zákrok na dokončení celkového dojmu. I proto mne zajímalo, jak bude klinika po roce fungovat, když na poprvé nebylo co...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.