Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 4. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Měkká, přirozená prsa a péče jako v hotelu

Stojí to za to
Průměrná cena: 75.000 Kč
87370
87369
87368
87367
87366

O lékaři

Hodnocení:
Měkká, přirozená prsa a péče jako v hotelu

Vše dopadlo nad moje očekávání. Od profesionálního a hlavně empatického přístupu kliniky ke klientům až po výsledek operace. Mám přesně to, co jsem chtěla. Všichni byli moc milí a prostředí kliniky se blížilo spíš nějakému luxusnímu hotelu?. Hlavně jsem překvapená, jak jsou prsa měkká a i skáčou ?, takže výběr implantátů Motiva byl nejlepší volba. Žádné uměle vypadající kameny. Pan doktor Šandera je profesionál a dává si opravdu záležet, aby výsledek byl co nejlepší a odpovídal přání klienta.Ještě jednou moc děkuji ???!

1

Komentář (1)

Ahoj Nic, jak dlouho jste na fotkách po zákroku? Vypadají vážně božsky. Jsou to Motiva Ergonomix je to tak? Jaká je to prosím velikost?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Implnatáty 360ml

Musím moc poděkovat skvělému týmu kliniky,sestřičky úplně úžasné. Velké poděkování patří panu doktorovi Kulhánkovi,skvělý pan doktor. Věřila jsem od prvního okamžiku že jsem u pana doktora v nejlepších rukách. Výsledek nad mé očekavani.Až budu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.