Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Odstranění křečových žil EVLA metodou

Jsem po zákroku Stojí to za to
Rima
Tábor · Vytvořeno: 30. 8. 2020 · Aktualizováno: 4. 3. 2021
Příběh

Dlouho mě trápily křečové žíly, postupně se to zhoršovalo. Vrchol ale byl dosažen v těhotenství, kdy už jsem denně cítila bolest, svědení, cítila jsem bolavé proudění krve. Moc nepomáhaly ani kompresní punčochy. Dočkala jsem se na konci kojení a hned jsem šla k panu Kneiflovi na vyšetření, dostala jsem termín na operaci (EVLA metodou, navíc odstranění poškozených žil). Oceňuji rychlost zákroku, a že je hned člověk schopný jet domu. Noha bolela přes dva týdny, kulhala jsem. Ale to je maličkost. Noha vypadá úžasně, žádné bolesti, žádné otoky. Co se týče týmu lékařů, mám jenom dobrá slova. Vše vysvětlí, jednají lidsky. Čeká mě druhá noha, půjdu zase k panu Kneiflovi na sklerotizaci.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

boubelka86
boubelka86
Doporučený člen

· Plzeň

· 4. 3. 2021

Dobrý den Rimo, moc díky, že jste přidala fotky. Výsledek je až neuvěřitelný, opravdu super. Musíte být moc ráda. Už jste podstoupila sklerotizaci i na druhé noze? Ještě jsem se chtěla zeptat kolik Vás zákrok stál? Moc děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.