Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Botulotoxinové výplně - Deformace svalů na bradě

Nestojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před více než rokem mi paní doktorka doporučila zmírnění tzv. "pomerančové kůže" na bradě pomocí botulotoxinu. Dříve do rtu a koutků aplikována kyselina hyaluronová a před několika lety úraz brady (3 stehy pod bradou). Skutečně dolíčky se dělat přestaly. Cca po měsíci a půl od aplikace jsem se jednoho rána vzbudila se staženým koutkem směrem nahoru, v bradě jsem měla extrémní ďolík na levé straně. Sval brady jakoby se snažil dostat ke koutku, nemohla jsem ani mluvit. Po rozmasírování ztuhlost povolila, nicméně při mimice se brada opakovaně stahovala k levému koutku.

Po nějaké době se sval uklidnil a koutek opět klesl do původní polohy. Rok a půl od tohoto problému mám stále výrazný ďolík v bradě, skoro jako by chybělo v daném místě svalstvo, protože je patrný pruh. Některé dny se "ďolíky" přesouvají i na jiná místa na bradě, často cítím v okolí levého koutku cukání a tah. Paní doktorka, která aplikovala botox se vyjádřila, že nejspíš napíchla sval. Navštívila jsem i plastického chirurga, ten mi ale doporučil jen tlakové masáže. Dle něj v místě vzniká jizvení z důvodu porušení cévy.

Máte s podobnými komplikacemi zkušenost? Můžu s těmito problémy ještě někdy podstoupit contouring brady kys. hyaluronovou? Děkuji,

1

Komentář (1)

Ahoj Tess, jak jsi na tom? Hold občas se stává 😕 Zmizelo to nebo jsi podstoupila nějaký jiný zákrok?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Poděkování a doporučení

Dobrý den, chtěla bych poděkovat a doporučit kliniku EverGreen Medical Kladno. Děkuji paní MUDr. Janě Földesové a ředitelce Miroslavě Kráčmarové, DiS. za příjemný přístup...vše řádně vysvětleno, provedeno a výsledek úžasný!!! Mohu jen vřele...

Číst dál
Výplně koutků
Po výkonu, jehož efekt byl zcela zřejmý po týdnu od zákroku ,jsem velmi spokojená nejen s výsledkem ,ale i s profesionálním i lidský přístupem paní doktorky.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.