Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Moje cesta s Lipedém

Už jsem po zákroku Stojí to za to
adesim
Praha · Vytvořeno: 10. 4. 2021 · Aktualizace: 12. 4. 2021
Příběh

Moje nohy byly znacne nesoumerne ke zbytku těla a i když jsem zhubla a pravidelne sportovala, nohy zůstaly stejne - bolavé, těžké a esteticky osklive. Chodila jsme na různé masáže, kavitace, nosila komprese i v létě, nic nepomohlo. Náhodou jsem se dostala k tématu lipedemu a začala vse načítat. Klinika Aestea byla vlastně jediná, která má přímo s touto nemocí zkusenosti a objednala jsem se. Jedine čeho lituji, že jsem se neobjednala na úvodní konzultaci driv a namísto toho se mucila extrémním cvičením a jinými konzervativními zákroky. Tým kliniky je úžasný, pan Dr. Polanka naprosto skvělý. První dva týdny po operaci jsou náročné, ale za to všechno to proste stalo. Pokud se poznavate ve znacích lipedemu, doporučuji se svěřit do rukou profesionálů z kliniky Aestea. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší celému týmu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

adesim

· Praha

· 12. 4. 2021

Cca tři měsíce, ještě se to hojí a konečný výsledek je cca po 6 měsících od operace. Nyní mám ještě trochu zatuhlé kotníky a pri dlouhém stání otoky, ale už teď nemám pocit těžkých nohou a bolesti, jako dřív.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.