Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 12. 2020 · Aktualizováno: 15. 6. 2021

Léčba lipedému na jedničku

Stojí to za to
Průměrná cena: 95.000 Kč
95548
95546
95547

O lékaři

Hodnocení:
Lipedém mi velmi komplikoval život. Po dlouhé dietě, léčbě lymfodrenážemi a kompresí jsem se rozhodla udělat radikální krok a podstoupit operaci. Prošla jsem spoustu recenzí a zpětné vazby pacientek, a klinika Aestea byla v České republice jediná, která nabízela špičkovou léčbu lipedému. I přes koronavirové komplikace operace nakonec proběhla bez problémů, vše mi bylo vysvětleno, úžasná práce. Je to již 8 měsíců a mé nohy jsou bez bolesti, estetičnost je úplně úžasná a já děkuji panu doktorovi Šímovi za vykonání velkého kroku k mému mnohem lepšímu životu. Mám v plánu se ještě minimálně jednou vrátit a dokončit svoji cestu ke zdraví. Stoprocentně doporučuji!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Lipedém mi velmi komplikoval život. Po dlouhé dietě, léčbě lymfodrenážemi a kompresí jsem se rozhodla udělat radikální krok a podstoupit operaci. Prošla jsem spoustu recenzí a zpětné vazby pacientek, a klinika Aestea byla v České republice jediná, která nabízela špičkovou léčbu lipedému. I přes koronavirové komplikace operace nakonec proběhla bez problémů, vše mi bylo vysvětleno, úžasná práce. Je to již 8 měsíců a mé nohy jsou bez bolesti, estetičnost je úplně úžasná a já děkuji panu doktorovi Šímovi za vykonání velkého kroku k mému mnohem lepšímu životu. Mám v plánu se ještě minimálně jednou vrátit a dokončit svoji cestu ke zdraví. Stoprocentně doporučuji! První fotografie na začátku léčby, druhá fotografie před operací a třetí dva měsíce po operaci.

5

Komentářů (5)

Wauuuu!!! Obrovská změna!! Nádhera! 🤩 Musíte se cítít opravdu skvěle 😍
Na jaký zákrok se budete na kliniku vracet?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Liposukce vnějších stehen MEDICOM

Nádherná klinika, skvělý personál - zákroku jsem se moc bála ale nebylo proč :) .... Vše mi dopředu vysvětlili a s úsměvem uklidnili.Důležité pro mne bylo najít kliniku kde by mi liposukci provedli v lokální anestezii a né v celkové. Pan doktor...

Číst dál
Liposukce zevních stehen

Dnes jsem podstoupila ambulantní liposukci vnějších stehen. Je pravda, že to bolelo trošku víc, než jsem myslela, ale dalo se to vydržet a bylo to velmi rychlé, cca 45 minut obě nohy. Těším se na výsledek. Mohu jen souhlasit se všemi kladnými...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.