3 měsíce po augmentaci prsou

AnaMel

V červnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice OBcare. Vždycky jsem měla docela malá prsa, ale po těhotenství a kojení během 1,3 roky vypadalo to tragický. Má prsa ovšem ztratila svoji původní pevnost, byla povislá a prázdná. Já vím, že je to příroda a k mateřství to prostě patří, ale...každá žena chce být krásná. Po pul roku od ukončení kojení jsem se rozhodla pro augmentaci.
Četla jsem hodně recenzi a ptala několik operátoru, jaká značka implantátu je nejlepší. Ted máme několik nejpopulárnějších značek, ale co se tyče kvality, všechny jsou asi na stejné dobré urovní. Rozdíl mezi těmito značkami je spíše obchodní a marketingový, a rozdíl v ceně neznamená rozdíl v kvalitě. Osobně jsem si vybrala implantáty Britské značky Nagor a jsem maximálně spokojená. Implantáty mají speciální texturovaný povrch, který zaručuje lepší přilnutí implantátu k prsní tkáni a minimalizuje tak riziko vzniku kapsulární kontraktury. Mají doživotní záruku. Vypadájí přirozeně. Zvolila jsem si kulatý tvar, 330 ml. Mám plné trojky, prsa vypadá krásně a přirozeně. Na nová prsa jsem si zvykla rychle, a velmi krátce po operaci mi přišlo, jako by tam byly vždycky.
Byla jsem na klinice OBcare, pan doktor Skala je nejlepsi! Když jsem přišla na první konzultace s panem doktorem, od první chvíle jsem měla dobrý pocit a to, že je to právě ten nejlepší operátor, kterému důvěřují. Vrele doporučuji pana doktora Skalu, kliniku OBcare a Implantáty značky Nagor!

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Markéta

Jaká byla prosím cena?

Adela

Krásná, pod sval? Mohla bych poprosit fotku před do soukromé?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti