Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 9. 2018 · Aktualizováno: 12. 4. 2019

3 měsíce po augmentaci prsou

Stojí to za to
86364
86363
86362

O lékaři

Hodnocení:
3 měsíce po augmentaci prsou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V červnu jsem podstoupila augmentaci prsou na klinice OBcare. Vždycky jsem měla docela malá prsa, ale po těhotenství a kojení během 1,3 roky vypadalo to tragický. Má prsa ovšem ztratila svoji původní pevnost, byla povislá a prázdná. Já vím, že je to příroda a k mateřství to prostě patří, ale...každá žena chce být krásná. Po pul roku od ukončení kojení jsem se rozhodla pro augmentaci. Četla jsem hodně recenzi a ptala několik operátoru, jaká značka implantátu je nejlepší. Ted máme několik nejpopulárnějších značek, ale co se tyče kvality, všechny jsou asi na stejné dobré urovní. Rozdíl mezi těmito značkami je spíše obchodní a marketingový, a rozdíl v ceně neznamená rozdíl v kvalitě. Osobně jsem si vybrala implantáty Britské značky Nagor a jsem maximálně spokojená. Implantáty mají speciální texturovaný povrch, který zaručuje lepší přilnutí implantátu k prsní tkáni a minimalizuje tak riziko vzniku kapsulární kontraktury. Mají doživotní záruku. Vypadájí přirozeně. Zvolila jsem si kulatý tvar, 330 ml. Mám plné trojky, prsa vypadá krásně a přirozeně. Na nová prsa jsem si zvykla rychle, a velmi krátce po operaci mi přišlo, jako by tam byly vždycky. Byla jsem na klinice OBcare, pan doktor Skala je nejlepsi! Když jsem přišla na první konzultace s panem doktorem, od první chvíle jsem měla dobrý pocit a to, že je to právě ten nejlepší operátor, kterému důvěřují. Vrele doporučuji pana doktora Skalu, kliniku OBcare a Implantáty značky Nagor!

2

Komentáře (2)

Krásná, pod sval? Mohla bych poprosit fotku před do soukromé?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Krásná prsa od doktora Remeše

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Remešovi za krásná prsa, které vytvořil přesně tak, jak jsem si to přála, tedy co nejvíce přirozená. Cením si také toho, že mě neodmítl, přestože věděl, že to se mnou po předchozí modelaci u jiného...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.