Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Velice sympatický profík

Pacient: Anonymní

Praha

Anonymní
Provedl/a: MUDr. Josef Hrbatý v: Karlovy Vary
MUDr. Josef  Hrbatý

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Anonymous50395 o: MUDr. Josef Hrbatý

5.0

Velice sympatický profík

2. 8. 2011 · Aktualizováno: 15. 7. 2023

V červnu 2011 jsem podstoupila augmentaci u pana doktora J. Hrbatého v ALC Zlín. Jsem velice spokojená jak s jeho přístupem ke mně tak s výsledkem operace. Pan doktor je profík, velice sympatický, trpělivě odpovídal na všechny mé dotazy. Byla jsem u něho na 3 konzultacích (!) a nikdy mě neodbyl. Prsa mám krásné, souměrné, velikost přiměřenou mé postavě. Také pooperační péče a následné kontroly probíhají pravidelně a dosud se nevyskytly žádné pooperační komplikace. Jizvy mám již téměř neviditelné (řez prsním dvorcem). Pana doktora mohu všem jen DOPORUČIT!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Zákrok jsem neplatila
byla jsem moc spokojena pani doktorka mi vse predem vysvetlila jak bude zakrok probihat jak dloho bude trvat porad se ptala jak se citim mela jsem lokalni anestesii.zakrok jsem neplatila po zakroku jsejm mohla ihned odjed domu s pritelem.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.