52 let, Qucklift, recenze, fotky

Dafa

Zakrok jsem podstoupila v 52 letech a nelituji. Vse probehlo v pohode a kupodivu i bez nejake bolestivosti.. ta prisla az po zakroku, ale brala jsem leky proti bolesti a zvladlo se to.Par dni je otok na tvarich, na to i personal klienta pripravuje... ale po par dnech zmizi.Nemela jsem zadne komplikace, vse se dobre zahojilo, jsem spokojena a doporucuji.

Zobrazit příspěvky9 Skrýt příspěvky9
Sandra

Krasne,prirozene.Preji brzke zahojeni a hodne radosti.

Zobrazit odpověď

Dekuji:)

alenka.cz

Tak to je super výsledek, nezvažujete jeste vypln vrasek nad rty kyselinou? Dovedu si to představit byla by to pecka. Užívejte si svůj nový obličej

Zobrazit odpovědi 6
Dafa

Dekuji, ano resim to, mam to dedicne ,, kuracke vrasky”:)... mate s aplikaci zkusenost? Co jsem cetla, tak se to musi myslim do 3 mesicu opakovat, neni to na delsi dobu...

alenka.cz

Vubec ne co 3 mesice, to leda botox tak co 3 mesice. Kdyz date kyselinu hyaluronovou amte to na mnohem dele, ale nejsem lekar, zkuste se poradit.

Sandra

Me vydrzi kyselina hyaluronova nejmene 6 mesicu a cim dele ji pouzivam tim drzi jeste dele,zkuste to stoji to zato.Je hodne druhu KH ja mela naposledy Teoxyl/Teoxane .Hodne stesti.

Reakce na Sandra
alenka.cz

Me ve rtech - primo ve rtech pres pul roku, ale mam vyplnene kruhy pod ocima a ty uz drzi rok na svem miste, takze kdyby pani resila vrasky okolo pusy a ne primo ret, tak by to taky mohlo vydrzet dyl

Lucie
Reakce na Lucie

dekuji:)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Jana T. Brno 2.11.2018
Spokojený/á

Před 4 dny jsem abslolvovala zákrok Serdev na klinice Arte Clinik Brno. Většinou své zážitky takto nesdílím, ale v tomto případě jsem se rozhodla pro vyjímku. Ráda bych totiž poděkovala paní doktorce MUDr. Alici Hokynkov... Více

Doktor ve Vašem okolí