17. 10. 2018 · Aktualizováno: 3. 10. 2023

52 let, Qucklift, recenze, fotky

2 adresy v Jihomoravský kraj
52 let, Qucklift, recenze, fotky

Zakrok jsem podstoupila v 52 letech a nelituji. Vse probehlo v pohode a kupodivu i bez nejake bolestivosti.. ta prisla az po zakroku, ale brala jsem leky proti bolesti a zvladlo se to.Par dni je otok na tvarich, na to i personal klienta pripravuje... ale po par dnech zmizi.Nemela jsem zadne komplikace, vse se dobre zahojilo, jsem spokojena a doporucuji.

Krasne,prirozene.Preji brzke zahojeni a hodne radosti.
Dekuji:)
Tak to je super výsledek, nezvažujete jeste vypln vrasek nad rty kyselinou? Dovedu si to představit byla by to pecka. Užívejte si svůj nový obličej
Dekuji, ano resim to, mam to dedicne ,, kuracke vrasky”:)... mate s aplikaci zkusenost? Co jsem cetla, tak se to musi myslim do 3 mesicu opakovat, neni to na delsi dobu...
Vubec ne co 3 mesice, to leda botox tak co 3 mesice. Kdyz date kyselinu hyaluronovou amte to na mnohem dele, ale nejsem lekar, zkuste se poradit.
Me vydrzi kyselina hyaluronova nejmene 6 mesicu a cim dele ji pouzivam tim drzi jeste dele,zkuste to stoji to zato.Je hodne druhu KH ja mela naposledy Teoxyl/Teoxane .Hodne stesti.
Me ve rtech - primo ve rtech pres pul roku, ale mam vyplnene kruhy pod ocima a ty uz drzi rok na svem miste, takze kdyby pani resila vrasky okolo pusy a ne primo ret, tak by to taky mohlo vydrzet dyl
dekuji:)
Dobrý den, mohla byste mi říci, kde jste podstoupila výplně kruhů pod očima? Také mě trápí a nevím na jakou kliniku se obrátit. Děkuji Irena

Facelifting u muže - perfektní výsledek

Dne 26.5 2017 jsem podstoupil operaci obličeje Face lifting, Smass lifting. Prvotní přístup, provedená operace a konečný výsledek u pana doktora Pilky naprosto parádní. Jsem maximálně spokojen. Personál vstřícný ,ochotný a zodpovědný. Pokud...

Přirozená plastika obličeje a krku
Jsem nadmíru spokojená s výsledkem pana MUDr. Petra Šína, který docílil naprosto přirozeného vzhledu mého obličeje a krku. Nelze opomenout velmi laskavého přístupu pana doktora a celého týmu v příjemném prostředí. Jednoznačně doporučuji.